Hyppää sisältöön

Ylläpidon blogi

  • kirjoitusta
    3
  • kommenttia
    19
  • katselukertaa
    543

Contributors to this blog

About this blog

Ylläpidon kirjoituksia ajankohtaisista aiheista

Entries in this blog

 

Ylläpidosta, Serveriongelmista ja vähän muustakin

Moro Friikeille!   Alla hieman omia ajatuksia viimeviikoista ja ehkä tulevaisuudestakin? (Nämä on täysin mun omia ajatuksia eivät siten vastaa välttämättä koko ylläpidon mielipidettä)   Kuten yhdistyksen perustamisen aikoihin sanottiin niin pyrimme parantamaan friikkilää jatkuvasti ja pienin askelin. Valitettavasti matkalle mahtuu aina kommelluksia ja takaiskuja.   Yhdistyksen ja ylläpidon aktiivit ovat viimeisen 6v aikana käyttäneet satoja ja vielä satoja tunteja tämän foorumin ylläpitoon

zaux

zaux

 

Korttifriikit Suomen Korttikeräilijät -yhdistys

Moikka friikeille!   Korttifriikit.com sivusto perustettiin 2006 helmikuussa, aikaa on siis kulunut yli viisi ja puoli vuotta! Paljon on tapahtunut suomalaisessa korttikeräilyrintamalla. Tuolloin ainoat messut taisivat olla Hertsikan messut, nyt messuja järjestetään likimain kymmenen/kausi, aina Helsingistä Nakkilan kautta Ouluun asti. Messut ovat äärettömän tärkeitä tapahtumia meidän yhteiselle harrastuksellemme, joten iso kiitos kaikille messujärjestäjille, jotka käyttävät vähäistä vapaa-ai

zaux

zaux

 

Tervetuloa ylläpidon blogiin

Moi!   Kuten hieman jo foorumin päivityksen yhteydessä lupailime niin tuomme pikkuhiljaa uusia ominaisuuksia korttifriikkien yhteisöön. Ylläpidon visiona on jo ollut pitkään rakentaa foorumin ympärille muita lisäarvo palveluita, joilla luodaan korttifriikit.comista yhä monipuoisempi ja tapahtuma rikkaampi paikka viettää aikaa rakkaan harrastuksemme parissa. Kehitystyö jatkuu kesän ja syksyn mittaan ja lupaamme, että kaikkea hauskaa on kehitteillä kehittääksemme sekä korttifriikkien yhteisöä j

zaux

zaux

×
×
  • Create New...