Hyppää sisältöön

Kerääjä

Korttifriikit - Foorumijäsenyys
  • Sisältöä yhteensä

    12
  • Liittynyt jäseneksi

  • Viimeksi käynyt

Viimeisimmät kävijät profiilissasi

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Kerääjä

    Huutonet

    Myynnissä seuraavat kortit: Signature Sensation Eric Perrin /128 https://www.huuto.net/kohteet/signature-sensation-eric-perrin-15-16/515714976 ITG : Teemu Selänne, Sergei Fedorov /25 https://www.huuto.net/kohteet/itg--teemu-selanne-sergei-fedorov-_25/515717570 17-18 Game Worn Jersey Kaapo Kähkönen /128 https://www.huuto.net/kohteet/17-18-game-worn-jersey-kaapo-kahkonen-_128/515718532 17-18 Cardset Patch Patrik Virta TPS /100 https://www.huuto.net/kohteet/17-18-cardset-patch-patrik-virta-tps-_100/515720140
  2. Kerääjä

    M: Cardset Erikoiskortteja

    Päivitys.
  3. Kirppari löytö. Jonathan Toews T-paita Helsingissä 2009 pelatusta Chicago Blackhawks vs Florida Panthers ottelusta.
  4. Kerääjä

    M: Cardset Erikoiskortteja

    Päivitys tähän.
  5. Kerääjä

    M: Cardset Erikoiskortteja

    Nosto.
  6. Kerääjä

    M: Cardset Erikoiskortteja

    Nosto.
  7. Kerääjä

    M: Cardset Erikoiskortteja

    Myytävät kortit: Signature Sensatioin 15-16 Eric Perrin Jyp /128 + vaihtokortti 65€ Patch 14-15 Juha Metsola Tappara /100 + vaihtokortti 60€ GWJ 17-18 Kaapo Kähkönen Lukko Game Worn Jersey /128 (Vaihtamaton) 40 € 17-18 Teemu Tallberg Jukurit /128 (Vaihtamaton) 35€ 16-17 Patrik Virta TPS /128 35€ Rookie kortit: 2€ Kpl 15-16 Eetu Tuulola/999 16-17 Aku Kestilä /499 16-17 Panu Mieho /499 16-17 Miika Pitkänen /999 16-17 Eetu Koivistoinen /999 17-18 Oliver Kaski /999 17-18 Joona Luoto /999 17-18 Henry Mäntylä /999 Limited 2€ Kpl 18-19 Antti Tyrväinen 18-19 Olavi Vauhkonen 17-18 Janne Keränen 17-18 Eemil Larmi 17-18 Ville Vahalahti Super scores: Olavi Vauhkonen x2, 2€ Top Scores: 17-18 Juhani Tyrväinen /499 5€ 17-18 Zach Budish /499 5€ 17-18 Jasper Lindsten 2€ 17-18 Erik Thorell 2€ 17-18 Jarkko Immonen 2€ Game Changer: 18-19 Oula Palve 2€ 18-19 Joonas Rask 2€ Winger: 18-19 Teemu Turunen 2€ 18-19 Malte Strömwall 2€
  8. Kerääjä

    Huutonet kohteet

    Uutta Korttia.
  9. Kerääjä

    Saipa Puutelista

    Tässä mun puuttuvien erikoiskorttien lista: 09-10 ZERO Ville Hostikka, Saipa 09-10 IS Peter Pohl, Saipa 08-09 Cool Numbers Iiro tarkki /35 08-09 International Stars Silver : dimitri nabokov/25 08-09 GT11 Iiro Tarkki / Ville Hostikka /100 08-09 GT11 Iiro Tarkki / Ville Hostikka /25 07-08 MVP Purple /20 Kimmo Koskenkorva 06-07 Between the Pipes - Gold /50 Rob Zepp 06-07 Superior Snatchers #12 Rob Zepp 05-06 Future Stars - Holo-Red Edition /200 Ville Hostikka 05-06 Future Stars - Holo-Red Edition /200 Tomas Sinisalo 05-06 Future Stars - Tomas Sinisalo /50 05-06 Future Stars - Tomas Sinisalo /30 05-06 Future Stars - Ville Hostikka /30
  10. Kerääjä

    Huutonet kohteet

    Vili Sopanen Pelicans Patch 14-15 https://www.huuto.net/kohteet/vili-sopanen-cardset-patch-2014-15/489143687 Antti Tyrväinen Pelicans Limited Edition 2018-19 https://www.huuto.net/kohteet/antti-tyrvainen-pelicans-limited-edition-2018-19/489149245?logout Olavi Vauhkonen Sport Limited Edition 2018-19 https://www.huuto.net/kohteet/olavi-vauhkonen-sport-limited-edition-2018-19/489148617 Myöhemmin myyntiin tulevat: Juha Metsola Tappara Patch 14-15
×
×
  • Create New...