Hyppää sisältöön
powerpens

powerpens'n puutelistan!

Recommended Posts

Ostan tai vaihtoon kortteja.

Claude Boivin,Troy Loney ja Tie Domi http://www.korttifriikit.fi/topic/34611-claude-boivintroy-loney-ja-tie-domi-wantlist/

Shawn Cronin,Dave Semenko,Brantt Myhres ja Jimmy Mann http://www.korttifriikit.fi/topic/34610-shawn-cronindave-semenko-ja-brantt-myhres-wantlist/

Terry O'Reilly,Gerard Gallant ja Garth Butcher http://www.korttifriikit.fi/topic/34609-gerard-gallant-ja-garth-butcher-wantlist/

Tiger Williams,Darin Kimble ja Reed Low http://www.korttifriikit.fi/topic/34608-darin-kimble-ja-reed-low-wantlist/

Paul Baxter,Kevin Stevens ja Milan Lucic http://www.korttifriikit.fi/topic/34607-paul-baxter-ja-kevin-stevens-wantlist/

Grant Jennings,Kelly Buchberger ja Shawn Thornton http://www.korttifriikit.fi/topic/34606-grant-jennings-ja-kelly-buchberger-wantlist/

Kevin Hatcher,Bob McGill ja Jeff Beukeboom http://www.korttifriikit.fi/topic/34605-bob-mcgill-ja-jeff-beukeboom-wantlist/

Brad May,Alan May ja Brandon Prust http://www.korttifriikit.fi/topic/34600-brad-may-ja-alan-may-wantlist/

Kris King,Brent Severyn ja Steve Ott http://www.korttifriikit.fi/topic/34599-kris-king-ja-brent-severyn-wantlist/

Clark Gillies,Troy Crowder ja Derek Boogaard http://www.korttifriikit.fi/topic/34587-clark-gillies-ja-troy-crowder-wantlist/

Joel Otto,Todd Ewen ja Jordin Tootoo http://www.korttifriikit.fi/topic/34586-joel-otto-ja-todd-ewen-wantlist/

Bryan Marchment,Shawn Antoski ja Daniel Carcillo http://www.korttifriikit.fi/topic/34585-bryan-marchment-ja-shawn-antoski-wantlist/

Jay Wells,Craig Coxe ja P.J. Stock http://www.korttifriikit.fi/topic/34584-jay-wells-ja-craig-coxe-wantlist/

Dale Hunter,Dennis Vial ja Jim McKenzie http://www.korttifriikit.fi/topic/34446-dale-hunter-ja-dennis-vial-wantlist/

Bob Nystrom,Krysztof Oliwa ja Willi Plett http://www.korttifriikit.fi/topic/34444-bob-nystrom-ja-krzysztof-oliwa-wantlist/

Rich Pilon,Rob Ray ja Paul Holmgren http://www.korttifriikit.fi/topic/34445-rich-pilon-ja-rob-ray-wantlist/

Nick Kypreos,Terry Carkner ja Colton Orr http://www.korttifriikit.fi/topic/34440-nick-kypreos-ja-terry-carkner-wantlist/

Rob Ramage,Stu Grimson ja Bob Boughner http://www.korttifriikit.fi/topic/34439-rob-ramage-ja-stu-grimson-wantlist/

Al Secord,Troy Mallette ja George Parros http://www.korttifriikit.fi/topic/34438-al-secord-ja-troy-mallette-wantlist/

Dave Manson,Tony Twist ja Jody Shelley http://www.korttifriikit.fi/topic/34415-dave-manson-ja-tony-twist-wantlist/

Chris Tamer,Randy McKay ja Zenon Konopka http://www.korttifriikit.fi/topic/34413-chris-tamer-ja-randy-mckay-wantlist/

Shayne Corson,Rudy Poeschek ja David Maley http://www.korttifriikit.fi/topic/34412-shayne-corsonrudy-poeschek-ja-david-maley-wantlist/

Joey Kocur,Mick Vukota ja Kelly Chase http://www.korttifriikit.fi/topic/34406-joey-kocurmick-vukota-ja-kelly-chase-wantlist/

Jeff Chychrun,Mark Tinordi ja Sergio Momesso http://www.korttifriikit.fi/topic/34405-jeff-chychrunmark-tinordi-ja-sergio-momesso-wantlist/

Dave Schultz,Jeff Odgers ja John Wensink http://www.korttifriikit.fi/topic/34404-dave-schultz-ja-jeff-odgers-wantlist/

Ken Daneyko,Francois Leroux ja Andre Dupont http://www.korttifriikit.fi/topic/34403-ken-daneyko-ja-francois-leroux-wantlist/

Warren Rychel,Louie Debrusk ja Laurie Boschman http://www.korttifriikit.fi/topic/34402-warren-rychellouie-debrusk-ja-laurie-boschman-wantlist/

Wendel Clark,Rob Pearson ja Garry Howatt http://www.korttifriikit.fi/topic/34133-wendel-clark-ja-rob-pearson-wanted/

Bob Probert,Chris Dingman ja Darren McCarty http://www.korttifriikit.fi/topic/34149-bob-probert-ja-chris-dingman-wantlist/

Ken Baumgartner,Gino Odjick ja Zac Rinaldo http://www.korttifriikit.fi/topic/34105-ken-baumgartner-ja-gino-odjick-wantlist/

Brent Hughes,Wade Belak ja Mark Janssens http://www.korttifriikit.fi/topic/34104-brent-hugheswade-belak-ja-mark-janssens-wantlist/

Glen Featherstone,Basil McRae,Denis Chasse ja Gary Rissling http://www.korttifriikit.fi/topic/34103-glen-featherstonebasil-mcrae-ja-denis-chasse-wantlist/

Daniel Lacroix,Marty McSorley ja Dennis Bonvie http://www.korttifriikit.fi/topic/34055-daniel-lacroix-ja-marty-mcsorley-wantlist/

Gord Donnelly,Link Gaetz ja Denny Lambert http://www.korttifriikit.fi/topic/34053-gord-donnelly-ja-link-gaetz-wantlist/

Craig Berube,Chris Simon ja Frank Bialowas http://www.korttifriikit.fi/topic/33818-craig-berube-ja-chris-simon-wantlist/

Jim Cummins,Jay Miller ja Stan Jonathan http://www.korttifriikit.fi/topic/33817-jim-cummins-ja-jay-miller-wantlist/

Nick Fotiu,Steven Finn ja Steve Downie http://www.korttifriikit.fi/topic/33792-nick-fotiu-ja-steven-finn-wantlist/

Harold Snepsts,Matthew Barnaby ja Scott Daniels http://www.korttifriikit.fi/topic/33791-harold-snepsts-ja-matthew-barnaby-wantlist/

Mike Peluso,Ronnie Stern ja Paul Bissonnette http://www.korttifriikit.fi/topic/33790-mike-peluso-ja-ronnie-stern-wantlist/

John&Dan Kordic ja Ken Belanger http://www.korttifriikit.fi/topic/33789-john-dan-kordic-ja-ken-belanger-wantlist/

Dave Brown,Barry Beck ja Matt Johnson http://www.korttifriikit.fi/topic/33788-dave-brownbarry-beck-ja-matt-johnson-wantlist/

Chris Nilan,Paul Gillis ja Michel Petit http://www.korttifriikit.fi/topic/33787-chris-nilanpaul-gillis-ja-michel-petit-wantlist/

Shane Churla,Scott Walker ja Mike Hartman http://www.korttifriikit.fi/topic/33763-shane-churlascott-walker-ja-mike-hartman-wantlist/

Lyle Odelein,Enrico Ciccone ja Darren Langdon http://www.korttifriikit.fi/topic/33762-lyle-odeleinenrico-ciccone-ja-darren-langdon-wantlist/

Rick Tocchet,Sandy McCarthy ja Dave Roche http://www.korttifriikit.fi/topic/33761-rick-tocchetsandy-mccarthy-ja-dave-roche-wanted/

Tim Hunter,Chris Neil ja Cam Janssen http://www.korttifriikit.fi/topic/37905-tim-hunterchris-neil-ja-cam-janssen-wantlist/

Andrew Peters,BJ Crombeen ja Curt Brackenbury http://www.korttifriikit.fi/topic/37906-andrew-petersbj-crombeen-ja-curt-brackenbury-wantlist/?p=219492

Wilf Paiement,David Clarkson ja Jason Marshall http://www.korttifriikit.fi/topic/37907-wilf-paiementdavid-clarkson-ja-jason-marshall/

Jay Caufield,Jared Boll ja Matt Carkner http://www.korttifriikit.fi/topic/37908-jay-caufieldjared-boll-ja-matt-carkner-wantlist/

John Scott,Krys Barch ja Rod Buskas http://www.korttifriikit.fi/topic/37910-john-scottkrys-barch-ja-rod-buskas/

Paul Laus,Dave Karpa ja Jim Kyte http://www.korttifriikit.fi/topic/37912-paul-lausdave-karpa-ja-jim-kyte/

Torrie Robertson,Marc Potvin ja Barret Jackman http://www.korttifriikit.fi/topic/37968-torrie-robertsonmarc-potvin-ja-barret-jackman-wantlist/

Alan Kerr,Eric Cairns ja Steve McKenna http://www.korttifriikit.fi/topic/37969-alan-kerreric-cairns-ja-steve-mckenna-wantlist/

Neil Sheehy,Wayne Van Dorp ja Terry Ruskowski http://www.korttifriikit.fi/topic/37970-neil-sheehywayne-van-dorp-ja-terry-ruskowski-wantlist/

Andy Bezeau,Lyndon Byers,Doug Zmolek ja Pierre-Luc Letourneau-Leblond http://www.korttifriikit.fi/topic/37973-andy-bezeaulyndon-byers-ja-doug-zmolek-wantlist/

Perry Anderson,Brad Brown ja Paul Kruse http://www.korttifriikit.fi/topic/37985-perry-andersonbrad-brown-ja-paul-kruse-wantlist/

Dale Kushner,Richard Zemlak ja Andre Roy http://www.korttifriikit.fi/topic/38164-dale-kushnerrichard-zemlak-ja-andre-roy-wantlist/

Bruce Shoebottom,Dennis Polonich ja Rocky Thompson http://www.korttifriikit.fi/topic/38165-bruce-shoebottomdennis-polonich-ja-rocky-thompson-wantlist/

Kevin Sawyer,Todd Simpson ja Reid Simpson http://www.korttifriikit.fi/topic/38563-kevin-sawyertodd-simpsonreid-simpson-wanted/

Aaron Downey,Andrei Nazarov ja Chris Lipuma http://www.korttifriikit.fi/topic/38564-aaron-downeyandrei-nazarov-ja-chris-lipuma-wanted/

Bill Goldthorpe,Alex Stojanov ja Derek Dorsett http://www.korttifriikit.fi/topic/42653-bill-goldthorpealex-stojanov-ja-derek-dorsett-wantlist/

Ryan Vandenbussche,Keith Magnuson ja Mel Bridgman http://www.korttifriikit.fi/topic/42654-ryan-vandenbusschekeith-magnuson-ja-mel-bridgman-wantlist/

Jim Schoenfeld,Jim Korn ja Everett Sanipass http://www.korttifriikit.fi/topic/42655-jim-schoenfeldjim-korn-ja-everett-sanipass-wantlist/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Up!

Lisätyksiä muutama uudet pelaajat puutelistanilla Terry O'Reilly,Tiger Williams,Milan Lucic,Shawn Thornton,Kevin Hatcher ja John Wensink

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luo käyttäjätili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi

Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi kommentoida

Luo käyttäjätili

Luo käyttäjätili yhteisöömme. Se on helppoa!

Rekisteröi uusi käyttäjätili

Kirjaudu sisään

Vanha käyttäjä? Kirjaudu sisään tästä.

Kirjaudu sisään nyt

×