Hyppää sisältöön
wallekt

Vaihdettavissa olevat kortit (2015)

Recommended Posts

Tämä lista on pitkä, valitan, mutta olen tehnyt sen parissa aika paljon työtä, jotta se olisi selkeä ja tarkka. Kortin kuvassa oleva paita on määrännyt sen, minkä joukkueen listassa kortti on.

Puutelista tässä linkissä:
http://www.korttifriikit.fi/topic/18040-wallekt-wantlist/

 

 

 

Anaheim

 

14-15 Masterpieces Wire Photo # 202 Corey Perry
14-15 Ultra Road To The Championship # RTCAD-AC Andrew Cogliano
13-14 Black Diamond Rookie Gems Triple # 188 Emerson Etem
13-14 Score Hot Rookies Gold # 639 Emerson Etem
13-14 Upper Deck Canvas # C77 Jonas Hiller
12-13 Certified Hot Box Variation # 9 Bobby Ryan
12-13 Certified Fabric Of The Game # FOG-CFO Cam Fowler (241/299)
12-13 Score First Goal # FG20 Devante Smith-Pelly
12-13 Upper Deck Canvas # C3 Jonas Hiller
11-12 Elite Rookie # 228 Maxime Macenauer (348/999)
11-12 Elite Rookie # 228 Maxime Macenauer (904/999)
11-12 Elite Rookie # 239 Peter Holland (562/999)
11-12 Elite New Breed Jersey # 9 Devante Smith-Pelly
11-12 Elite Rookie Stars # 6 Devante Smith-Pelly X2
11-12 Pinnacle Rookie # 260 Devante Smith-Pelly X2
11-12 Pinnacle Rookie # 267 Maxime Macenauer X3
11-12 Pinnacle Rookie # 310 Peter Holland
11-12 Pinnacle Breakthrough # 2 Corey Perry X 3
11-12 Pinnacle Team Pinnacle # 2 Corey Perry – Martin St. Louis
11-12 Rookie Anthology Rookie Rivalry # 1 S Smith-Pelly - S Voynov
11-12 Score Sudden Death # 12 Lubomir Visnovsky
11-12 Score Sudden Death # 13 Bobby Ryan
11-12 Victory Game Breakers # GB-RG Ryan Getzlaf
10-11 Pinnacle Rink # 196 Ryan Getzlaf
10-11 Upper Deck Ambassador Of The Game # AG31 Corey Perry X 3
10-11 Upper Deck Ambassador Of The Game # AG33 Bobby Ryan
10-11 Upper Deck Rookie Headliners # RH12 Cam Fowler
10-11 Zenith Crease Is The Word # 1 Jonas Hiller
10-11 Zenith Rookie Roll Call # 5 Cam Fowler
09-10 Black Diamond Double # 108 Corey Perry
09-10 Upper Deck Playoff Performers # PP12 Scott Niedermayer
09-10 Victory Gold # 252 Joffrey Lupul
08-09 Collector`s Choice Cupquest R1 # CQ-4 Corey Perry
08-09 Ultra Gold # 106 Chris Pronger
08-09 Upper Deck Young Guns # 452 Brett Festerling
08-09 Upper Deck Exclusives # 253 Kent Huskins (3/100)
08-09 Upper Deck Spectacular Saves # 4 Jean-Sebastien Giguere X2
07-08 MVP Monumental Moments # 14 Scott Niedermayer
07-08 Ultra Gold # 193 Jean-Sebastien Giguere
07-08 Upper Deck Clutch Performers # CP5 Jean-Sebastien Giguere
06-07 Flair Showcase Press Level # 103 Corey Perry
06-07 Fleer Netminders # 1 Ilya Bryzgalov
06-07 Hot Prospects Prized Prospects RC # 190 Tim Brent (194/1999)
06-07 SP Authentic Future Watch # 161 Ryan Shannon (109/999)
06-07 SPx # 155 Shane O`Brien JSY RC (1530/1999)
05-06 Hot Prospects Prized Prospects # 102 Zenon Konopka (1708/1999)
05-06 Hot Prospects Prized Prospects Red Hot # 101 Dustin Penner (21/100)
03-04 ITG Action Highlight Reel # HR-1 Jean-Sebastien Giguere
03-04 ITG Action Oh Canada # 8 Jean-Sebastien Giguere
02-03 Calder Rookie # 103 Alexei Smirnov (165/825)
02-03 Honor Roll Students Of The Game # SG1 Paul Kariya
02-03 Stadium Club The Puck Stops Here # 15 J-S Giguere
02-03 Vanguard Rookie # 103 Alexei Smirnov (1284/1650)
01-02 BAP SS Gold Autographs # 73 Mike Leclerc
01-02 Pacific Hobby Ltd # 8 Marty McInnis (78/99)
00-01 Revolution Game-Worn Jersey # 1 Marty McInnis (36/400)
98-99 BAP Signature # 5 Ted Drury
94-95 Pinnacle Rink # 405 Robert Dirk
94-95 Pinnacle Rink # 322 Anatoli Semenov


 

Atlanta

 

11-12 Certified Silver Shadow # 82 Ondrej Pavelec
11-12 MVP Rookie # 89 Carl Klingberg
10-11 Pinnacle Ice Breakers # 207 Alexander Burmistrov X2
10-11 Pinnacle Ice Breakers # 211 Patrice Cormier
10-11 Upper Deck Rookie Headliners # RH18 Alexander Burmistrov
10-11 Zenith Red Hot # 63 Dustin Byfuglien
09-10 Upper Deck Rookie Debut # RD7 Evander Kane
09-10 Upper Deck Rookie Headliners # RH21 Evander Kane
08-09 Ice Fresh Threads Jersey # FT-BO Zach Bogosian
08-09 Ultra Rookie # 243 Jordan LaVallee
08-09 Ultra Gold #4 Kari Lehtonen
08-09 Ultra Scoring Kings # 12 Ilya Kovalchuk
08-09 Victory Gold # 253 Ron Hainsey
07-08 MVP Game Faces # GF4 Ilya Kovalchuk
07-08 SPx Rookie AU Jersey # 204 Brett Sterling (638/999)
06-07 MVP Gotta Have Hart # HH19 Ilya Kovalchuk
03-04 BAP Memorabilia Deep In The Crease # 1 Atlanta Trashers
02-03 Honor Roll Students Of The Game # SG2 Dany Heatley
02-03 Stadium Club World Stage # 8 I Kovalchuk
02-03 Topps Own The Game # OTG11 Dany Heatley



 

Boston

 

14-15 OPC Platinum Rainbow # 3 Milan Lucic
14-15 Ultra Rookies # 209 Seth Griffith
14-15 Upper Deck Canvas # C8 Brad Marchand
13-14 Score Hot Rookies Gold # 607 Ryan Spooner
12-13 Black Diamond Red # 28 Nathan Horton (75/100)
12-13 Black Diamond Red # 152 Brad Park (79/100)
12-13 Certified Immortals # 124 Ray Bourque (457/999)
12-13 Certified Freshman Signatures # 171 Maxime Sauve (120/999)

12-13 Certified Path To The Cup Jsy # PCQF31 Z Chara – M Green (56/250)
12-13 Limited Limited # LJ-ZC Zdeno Chara (33/99)
12-13 Prizm Rookie # 58 Michael Hutchinson
12-13 Rookie Anthology Rookie Silhouette Patch # 86 Carter Camper (3/25)
12-13 Rookie Anthology Rookie Treasures JSY AU # 102 Carter Camper (248/699)
12-13 Score Original Six Franchise # OS1 Johnny Bucyk X 4
11-12 Contenders Cup Contenders # 104 Patrice Bergeron (121/999)
11-12 Elite Aspirations # 149 Brad Marchand
11-12 Elite Aspirations # 166 Rich Peverley
11-12 Elite Stars # 4 Tim Thomas X2
11-12 Elite Stars # 5 Tyler Seguin
11-12 Parkhurst Champions Wire Photo # 122 Brad Park
11-12 Parkhurst Champions Mini # 8 Don Cherry
11-12 Parkhurst Champions Mini # 42 Ray Bourque
11-12 Parkhurst Champions Mini Parkhurst Back # 27 Johnny Bucyk
11-12 Pinnacle Breakthrough # 10 Milan Lucic X4
11-12 Pinnacle Breakthrough # 15 Brad Marchand
11-12 Pinnacle Breakthrough # 17 David Krejci X2

11-12 Pinnacle Game Night Jersey # 8 Tim Thomas (White)
11-12 Pinnacle Revolution # 6 Milan Lucic
11-12 Pinnacle Tough Times #4 Bruce Shoebottom X2
11-12 Score Playoff Heroes # 5 Nathan Horton
11-12 Score Playoff Heroes # 1 Michael Ryder
10-11 Artifacts Rookie # 102 Zach Hamill (779/999)
10-11 Donruss Rated Rookie # 293 Andrew Bodnarchuk
10-11 Pinnacle Ice Breakers # 211 Jordan Caron X2
10-11 Pinnacle Tough Times # TO Terry O`Reilly
10-11 Score Glossy # 24 Boston Bruins
10-11 Score Glossy # 79 Tuukka Rask
10-11 Score Playoff Heroes # 2 Tuukka Rask X2

10-11 Upper Deck Rookie Headliners # RH11 Jordan Caron
09-10 Black Diamond Quadruple Horizontal Die Cut # BD20 Ray Bourque
09-10 Ultimate # 14 Tim Thomas (335/399)
09-10 Upper Deck Ambassadors Of The Game AG32 Zdeno Chara
09-10 Upper Deck Draft Day Gems # GEM23 Michael Ryder X2
08-09 Artifacts Legends # 147 Cam Neely (545/999)
08-09 SP GU Authentic Fabrics Duals Jersey # AF-BG Patrice Bergeron
07-08 Ultra Rookie # 236 Petr Kalus
06-07 Bee Hive Red # 91 Patrice Bergeron
06-07 SPx # 212 Matt Lashoff RC (605/1999)
06-07 Trilogy Ice Scripts # IS-BB Brad Boyes
05-06 Bee Hive Matte # 8 Sergei Samsonov (3/100)
05-06 Hot Prospects Prized Prospects # 107 Ben Guite (1963/1999)
05-06 Parkhurst Rookies # 609 Ben Walter
05-06 SPx Rookie Jersey AU # 186 Milan Jurcina (323/1499)
05-06 Ultra Gold # 17 Joe Thornton
03-04 ITG Action First Time All-Star # FT-8 Glen Murray
03-04 ITG Action Oh Canada # OC-14 Joe Thornton
03-04 MVP SportsNut # SN8 Joe Thornton
03-04 MVP Talent # MT6 Joe Thornton
02-03 Pacific Impact Zone # 3 Joe Thornton
01-02 Vanguard Premiere Date # 7 Sergei Samsonov (15/83)
97-98 CC Starquest # SQ17 Jozef Stumpel X2
97-98 Totally Certified Platinum Red # 97 Jozef Stumpel (4561/6199)
95-96 Pinnacle Global Gold # 24 Mariusz Czerkawski
95-96 Ultra Red Light Special # 7 Cam Neely
94-95 Parkhurst Gold # 293 Josef Stumpel
94-95 Ultra All-Star Game # 1 Ray Bourque
93-94 Leaf Hat Trick Artists # 8 Adam Oates X2

 

 

Buffalo

 

16-17 Upper Deck Young Guns Canvas # C119 Nick Sorensen
14-15 Masterpieces Rookies # 179 Sam Reinhart
14-15 OPC Platinum Retro # 41 Cody Hodgson
13-14 Select Rookie # 193 Chad Ruhwedel
13-14 Totally Certified Rookie # 250 Nikita Zadorov X2

13-14 Upper Deck Shining Stars # LW1 Thomas Vanek
12-13 Certified Hot Box Variation # 29 Jason Pominville
12-13 Certified Hot Box Variation # 57 Tyler Myers
12-13 Certified Mirror Red # 36 Patrick Kaleta (96/199)
12-13 Limited Back To The Future # BTF FL Marcus Foligno – Pat LaFontaine (104/199)

12-13 Score First Goal # 22 Marcus Foligno
11-12 Elite Rookie # 205 Brayden McNabb (637/999)
11-12 Elite Rookie #
226 Corey Tropp (235/999)
11-12 Elite Rookie # 230 Marcus Foligno (810/999)
11-12 Elite Rookie # 257 Zack Kassian (470/999)
11-12 Elite Aspirations # 39 Thomas Vanek
11-12 Elite Aspirations # 152 Jason Pominville
11-12 Elite Aspirations # 192 Jhonas Enroth
11-12 Parkhurst Champions Mini # 16 Gilbert Perreault
11-12 Pinnacle Rookie # 316 Corey Tropp

11-12 Pinnacle Tough Times # 3 Rob Ray X5
11-12 Upper Deck Canvas # C11 Thomas Vanek
11-12 Upper Deck Canvas # C127 Derek Roy
11-12 Victory Stars Of The Game # SOG-RM Ryan Miller
10-11 Certified Platinum Emerald # 18 Tyler Myers (2/5)
10-11 Upper Deck Young Guns # 457 Luke Adam

10-11 Zenith Rookie Roll Call # 9 Tyler Ennis X2
09-10 Black Diamond Triple # 155 Thomas Vanek
09-10 Upper Deck Ambassadors Of The Game AG33 Ryan Miller
09-10 Upper Day Draft Day Gems # 12 Ryan Miller
09-10 Upper Deck Rookie Headliners # RH22 Tyler Myers
09-10 Victory Gold Rookie # 304 Chris Butler

08-09 Ultra Gold # 196 Steve Bernier
08-09 Ultra Gold # 16 Ryan Miller
08-09 Upper Deck Exclusives # 177 Jason Pominville (13/100)
08-09 Upper Deck Winter Classic # 4 Ales Kotalik
07-08 Ultra Gold # 174 Thomas Vanek
07-08 Upper Deck Young Guns # 460 Mike Weber

06-07 Bee Hive 5 X 7 Photo # 226 Chris Drury
06-07 Hot Prospects Prized Prospects RC # 149 Michael Funk (267/1999)
03-04 BAP Memorabilia Sapphire # 19 Daniel Briere (72/100)

03-04 Pacific Red # 35 Milan Bartovic
03-04 Prism Rookie Revolution # 2 Ales Kotalik
03-04 Upper Deck Franchise Fabrics Jersey # FF-CD Chris Drury

02-03 Honor Roll Freshman Class # 131 Ryan Miller (172/1499)
00-01 Paramount Copper # 31 Michael Peca
97-98 BAP Signatures # 53 Curtis Brown

97-98 Crown Royale Emerald # 15 M Peca
96-97 SP Holoview # 19 B Holzinger
95-96 UD Special Edition Gold # 9 D Audette

94-95 Fleer Netminder # 3 Dominik Hasek
94-95 Upper Deck SP Insert # SP8 Dominik Hasek

 

 

Calgary


15-16 Full Force Valuable Assets # V-JG Johnny Gaudreau
14-15 Artifacts Rookie # 141 Joni Ortio (243/999)
14-15 MVP Colors & Contours Gold DC2 # 178 Michael Cammalleri
14-15 Upper Deck Hockey Heroes # HH77 Jarome Iginla

13-14 Score Hot Rookies Black # 623 Roman Cervenka
13-14 Select Rookie # 190 Ben Hanowski

12-13 Black Diamond Triple Diamond # 156 Doug Gilmour
12-13 Black Diamond Quadruple Diamond # 212 Jarome Iginla
12-13 Black Diamond Quadruple Diamond Red # 212 Jarome Iginla (11/100)
12-13 Contenders Hart Contenders # H15 Jarome Iginla (766/999)
12-13 Limited Back To The Future # BTF BI S Baertschi – J Iginla (29/199)

12-13 Limited Board Members # BM-34 Sven Baertschi (115/199)
12-13 Rookie Anthology Elite Rookies # 35 Sven Baertschi (641/999)
12-13 Rookie Anthology Elite Rookies # 45 Akim Aliu (313/999)
12-13 Score First Goal # 13 Sven Baertschi

12-13 Score Net Cam # 20 Miikka Kiprusoff
12-13 Upper Deck Young Guns # 209 Akim Aliu
12-13 Upper Deck Silver Skates # SS8 Sven Baertschi
11-12 Certified Totally Silver # 30 Miikka Kiprusoff
11-12 Certified Totally Silver # 36 Rene Bourque
11-12 Certified Totally Silver # 99 Curtis Glencross
11-12 Contenders Calder Contenders # 269 Leland Irving (754/999)
11-12 Elite Rookie # 216 Lance Bouma (14/999)
11-12 Elite Rookie # 216 Lance Bouma (432/999)

11-12 Elite Rookie # 216 Lance Bouma (750/999)
11-12 Elite Rookie # 221 Greg Nemisz (316/999)
11-12 Elite Rookie # 221 Greg Nemisz (575/999)
11-12 Elite Aspirations # 122 Jarome Iginla

11-12 Pinnacle Rookie # 270 Roman Horak
11-12 Pinnacle Rookie # 361 Lance Bouma
11-12 Score Making An Entrance # 10 Miikka Kiprusoff
10-11 Upper Deck Young Guns # 210 T.J. Brodie
10-11 Upper Deck 20th Anniversary # 167 Curtis Glencross

10-11 Upper Deck Ambassador Of The Game # AG55 Lanny McDonald
09-10 Black Diamond Triple Rookie Gems # 161 Kris Chucko

09-10 Champs Green # 17 Dion Phaneuf
09-10 Champs Yellow # 15 Miikka Kiprusoff
09-10 MVP Hart Candidates # HC20 Jarome Iginla
09-10 UD Young Guns # 242 Kris Chucko
09-10 UD Young Guns # 237 John Negrin
09-10 Upper Deck Ambassadors Of The Game AG34 Dion Phaneuf
09-10 Upper Deck Captain`s Calling # CC3 Jarome Iginla
09-10 Upper Deck Draft Day Gems # GEM24 Miikka Kiprusoff
09-10 Upper Deck Playoff Performers # PP5 Jarome Iginla
09-10 Upper Deck Rookie Headliners # RH1 Matt Pelech
08-09 Collector`s Choice Stick Um`s # UMS9 Jarome Iginla
08-09 Upper Deck The New Guard # NE5 Dion Phaneuf X2
08-09 Victory Rookie Gold # 214 Tim Ramholt
07-08 Ultra Action # UA6 Jarome Iginla
06-07 Bee Hive 5 X 7 Photo # 223 Dion Phaneuf
05-06 Hot Prospects Hot Materials # HM-EN Eric Nystrom

05-06 Ice Glacial Graphs # GG-EN Eric Nystrom
05-06 MVP Rising To Occasion # 4 J Iginla

05-06 Upper Deck Stars In The Making # 8 Dion Phaneuf
02-03 Honor Roll Freshman Class # 105 Jordan Leopold (907/1499)

02-03 Honor Roll Freshman Class # 106 Dany Sabourin (766/1499)
02-03 Honor Roll Students Of The Game # SG4 Jarome Iginla
02-03 Pacific Impact Zone # 4 Jarome Iginla
02-03 Topps Own The Game # OTG1 Jarome Iginla
02-03 Vanguard LTD # 15 J Iginla (352/450)
02-03 Vanguard LTD # 106 C Kobasew (42/450)
02-03 Vanguard Prime Prospects # 5 Chuck Kobasew
98-99 Paramount HoloElectric # 29 M. McInnis (30/99)
97-98 BAP Signatures # 172 Ed Ward
96-97 Leaf Preferred Steel # 47 Theoren Fleury
95-96 Collector`s Choice Platinum Players Club # 111 C Stillman
93-94 Leaf Painted Warriors # 7 Mike Vernon

 

 

Carolina

 

15-16 Full Force Goooal! # G-AN Andrej Nestrasil
15-16 Upper Deck Young Guns # 487 Brett Pesce
14-15 MVP Player Of The Month # 3SM-01.14 Khudobin-Kessel-Pavelski

14-15 MVP Player Of The Week # 3SW-12.09.13 Skinner-Hall-Luongo X1
14-15 Ultra Gold # 24 Alexander Semin
13-14 Artifacts Red # 40 Jeff Skinner (315/399)
13-14 Prizm Prizm # 17 Alexander Semin
13-14 Score Black # 78 Tuomo Ruutu
13-14 Select Rookie # 195 John Muse X2
13-14 Upper Deck MVP # 21 Jeff Skinner
12-13 Black Diamond Rookie Gems Triple # 182 Jeremy Welsh
12-13 Certified Hot Box Variation # 96 Eric Staal
12-13 Contenders Vezina Contenders # V24 Cam Ward (720/999)
11-12 Elite Rookie # 251 Justin Faulk (757/999)
11-12 Elite Aspirations # 41 Cam Ward
11-12 Elite Aspirations # 182 Jeff Skinner
11-12 Pinnacle Rookie # 268 Justin Faulk X2

11-12 Pinnacle Breakthrough # 5 Jeff Skinner X3
11-12 Victory Game Breakers # GB-JS Jeff Skinner
11-12 Victory Stars Of The Game # SOG-ES Eric Staal
10-11 Upper Deck 20th Anniversary # 165 Tuomo Ruutu
10-11 Upper Deck 20th Anniversary # 288 Ian White
10-11 Upper Deck Rookie Headliners # RH7 Zac Dalpe
10-11 Upper Deck Rookie Headliners # RH27 Jeff Skinner
10-11 Zenith Z RC # 148 Jon Matsumoto (592/999)
09-10 Champs Mini # 216 Cam Ward
09-10 Champs Red # 19 Eric Staal
08-09 MVP Magnificent 7s # CW Cam Ward
08-09 Ultra Scoring kings # 15 Eric Staal
08-09 Upper Deck Excusives # 289 Tim Gleason (8/100)
08-09 Upper Deck Tales Of The Cup # 3 Doug Weight
07-08 Ultra Gold # 160 Cam Ward
06-07 Bee Hive Red # 83 Cam Ward
06-07 Fleer Netminders # N6 Cam Ward
06-07 MVP One On One Jsy # OJ-WW J Williams – S Weiss
05-06 Hot Prospects Hot Materials # HM-AL Andrew Ladd
05-06 MVP Gold # 82 B Hedican (94/100)
03-04 Heads Up Prime Prospects # 5 E Staal
02-03 Honor Roll Freshman Class # 144 Tomas Malec (605/1499)
02-03 Pacific Shining Moments # 3 Eric Cole

01-02 Titanium Game Jersey # 61 Ron Francis / Arturs Irbe
98-99 BAP Signature # 176 Paul Ranheim
98-99 MVP Power Game # 11 K Primeau X 2

 

 

Chigago

 

16-17 Upper Deck UD Portraits # P-15 Artemi Panarin
14-15 Masterpieces Wire Photo # 185 Jonathan Toews
14-15 MVP Player Of The Week # 3SW-12.30.13 Sharp-Miller-Neal
14-15 OPC Platinum Rainbow # 151 Scott Darling
14-15 Ultra Gold # 30 Brandon Saad
12-13 Score Original Six Franchise # OS6 Bobby Hull X 2
12-13 Score The Franchise Original Six # FCL1 Hull-Howe-Bower
12-13 Upper Deck Canvas # C23 Duncan Keith
11-12 Parkhurst Champions Renditions # 139 Stan Mikita
11-12 Parkhurst Champions Mini # 29 Tony Esposito
11-12 Pinnacle Rookie # 262 Brandon Saad X3
11-12 Pinnacle Rookie # 295 Andrew Shaw
11-12 Pinnacle Rookie # 326 Jimmy Hayes X2
11-12 Pinnacle Rookie # 360 Marcus Kruger
11-12 Pinnacle Breakthrough # 4 Corey Crawdord

11-12 Pinnacle Saving Face # 6 Corey Crawford
11-12 Score Net Cam # 13 Corey Crawford
11-12 Upper Deck Hockey Heroes # HH4 Bobby Hull
10-11 Pinnacle Ice Breakers # 220 Evan Brophey

10-11 Score 20th Anniversary # 54 Dustin Byfuglien
10-11 Score Rookies And Traded Hot Rookies Gold # 600 Nick Leddy
10-11 Upper Deck Rookie Headliners # RH3 Nick Leddy X4
10-11 Zenith Z-RC # 181 Brandon Pirri (429/999)
10-11 Zenith Gifted Grinders # 1 Troy Brouwers
09-10 Champs Mini # 219 Denis Savard
09-10 Champs Mini # 301 Marian Hossa
09-10 Upper Deck Ambassadors Of The Game # AG36 Kris Versteeg
09-10 Upper Deck Draft Day Gems # GEM27 Brian Campbell
08-09 Trilogy Rookie Premieres # 158 Pascal Pelletier (164/999)
07-08 Trilogy Honorary Swatches # HS-NK Nikolai Khabibulin
07-08 Ultra Gold # 154 Nikolai Khabibulin
07-08 Ultra Gold Rookie # 204 Bryan Bickell
07-08 Victory Stars On Ice # S142 Martin Havlat
06-07 Bee Hive 5 X 7 Photo # 217 Bobby Hull
06-07 Bee Hive 5 X 7 Photo # 219 Martin Havlat
05-06 SPx Rookie Jersey AU # 225 Danny Richmond (691/1999)
02-03 Vanguard Prime Prospects # 7 T Arnason

01-02 Titanium All-Stars # 4 Eric Daze
01-02 Titanium Double Sided Jersey # 24 Daze / Bell
01-02 Titanium Game Jersey # 73 Steve Sullivan / Mark Bell
96-97 Donruss Rated Rookies # 1 Eric Daze
95-96 Collectors Choice You Crash The Game Gold # 17 B Nicholls (oct 10)
94-95 Fleer Netminder # 1 Ed Belfour
94-95 Pinnacle Rink # 317 Dirk Graham
94-05 Upper Deck Electric Ice # 56 Christian Ruuttu
93-94 Score Dream Team # 22 Steve Larmer

 

 

Colorado

 

15-16 Upper Deck Canvas # C142 Nathan MacKinnon
14-15 Black Diamond Triple # 173 Matt Duchene
14-15 Masterpieces Black And White Portraits # 162 Nathan MacKinnon
14-15 Masterpieces Wire Photo # 226 Ryan O`Reilly
14-15 MVP Colors & Contours Teal DC3 # 64 Erik Johnson
14-15 OPC Platinum Retro Rainbow # 98 Joey Hishon
14-15 Upper Deck Canvas # C23 Nathan MacKinnon
14-15 Upper Deck Hockey Heroes # HH75 Joe Sakic
13-14 Black Diamond Double # 133 Milan Hekduk
13-14 Black Diamond Rookie Gems Triple # 195 Michael Sgarbossa
13-14 Score Red Back # 109 Gabriel Landeskog
13-14 Score Team Leaders Gold # 557 Colorado
13-14 Score Hot Rookies Gold # 616 Michael Sgarbossa
13-14 Score Red Back # 109 Gabriel Landeskog
13-14 Totally Certified Rookie # 166 Calvin Pickard
13-14 Totally Certified Jersey # TC-AT Alex Tanguay
12-13 Black Diamond Triple # 157 Gabriel Landeskog
12-13 Ice Premieres # 32 Tyson Barrie (990/999)
12-13 Limited Phenoms # 224 Mike Connolly (367/499)
12-13 Limited Monikers # M-CA Craig Anderson (1/99)
12-13 Titanium Game Gear # GG-JM Jay NcClement
11-12 Certified Totally Silver # 40 Paul Stastny
11-12 Contenders Hart Contenders # H22 Gabriel Landeskog (136/999)
11-12 Elite Aspirations # 38 Ryan O`Reilly
11-12 Elite Series Joe Sakic # 6 Joe Sakic
11-12 Elite Rookie Stars # 2 Gabriel Landeskog
11-12 Elite Stars # 7 Matt Duchene
10-11 Pinnacle Ice Breakers # 240 Jonas Holos
10-11 Pinnacle Ice Breakers Rink # 245 Kevin Shattenkirk
10-11 Upper Deck Ambassador Of The Game # AG35 Paul Stastny
10-11 Upper Deck Rookie Headliners # RH2 Kevin Shattenkirk X 2
10-11 Upper Deck Rookie Headliners # RH19 Brandon Yip
10-11 Zenith Epix # 31 Tomas Fleischmann

09-10 Black Diamond Double # 103 Paul Stastny
09-10 Black Diamond Triple Rookie Gems # 164 T.J. Galiardi
09-10 Upper Deck Rookie Debut # RD4 Matt Duchene
08-09 Black Diamond Premier Cuts Double # 37 Paul Statsny
08-09 Collector`s Choice Cupquest R2 # CQ-46 Joe Sakic
08-09 Collector`s Choice Cupquest R3 # CQ-75 Paul Stastny
08-09 MVP First Line Phenoms # 9 Paul Statsny
08-09 Ultra Gold # 126 Joe Sakic
08-09 Ultra Gold # 128 Marek Svatos
08-09 Ultra Gold # 130 Wojtek Wolski
08-09 Victory Gold # 260 Adam Foote

06-07 Fleer Total-O # 5 Joe Sakic
06-07 Trilogy Honorary Swatches # HS-MH Milan Hejduk

05-06 SP Authentic Future Watch # 149 Wojtek Wolski (488/999)
03-04 In The Game Action Home Boys # 11 B Battaglia / C Chelios
03-04 Upper Deck Ice Icons # I-JS Joe Sakic
02-03 Topps Coast To Coast # CC9 Joe Sakic
98-99 Topps Gold Label Class 1 # 65 Joe Sakic

98-99 Topps Gold Label Goal Race `99 # GR10 Joe Sakic
97-98 Donruss Rated Rookies # 6 Christian Matte
96-97 Leaf Preferred Steel # 59 Valeri Kamensky X3

 

 

Columbus

 

15-16 Full Force Goooal! # G-RJ Ryan Johansen
14-15 OPC Platinum Rainbow # 77 Ryan Johansen
14-15 OPC Platinum Rainbow # 188 Alexander Wennberg
14-15 Ultra Rookie Gold Medallion # 210 Alexander Wennberg
13-14 Upper Deck Canvas # C43 Sergei Bobrovsky
12-13 Black Diamond Rookie Gems Triple # 185 Dalton Prout
12-13 Black Diamond Rookie Gems Triple # 186 Andrew Joudrey
12-13 Certified Fabric Of The Game # FOG-JJ Jack Johnson (247/299)
12-13 Rookie Anthology Elite Rookies # 1 Andrew Joudrey (938/999)
12-13 Rookie Anthology Elite Rookies # 1 Andrew Joudrey (940/999)
12-13 Rookie Anthology Elite Rookies # 16 Cody Goloubef (142/999)
12-13 Score First Goal # FG11 Ryan Johansen X3
12-13 Score First Goal # 21 Cam Atkinson
11-12 Certified Totally Silver # 110 Derick Brassard

11-12 Elite Rookie # 201 Allen York (499/999)
11-12 Elite Rookie # 209 Cam Atkinson (143/999)
11-12 Elite Rookie # 213 Tomas Kubalik (929/999)
11-12 Elite Rookie # 222 John Moore (555/999)
11-12 Elite Rookie # 222 John Moore (573/999)
11-12 Elite Aspirations # 10 Aaron Johnson
11-12 Elite Aspirations # 172 Jeff Carter
11-12 Elite Rookie Stars # 10 Ryan Johansen X3

11-12 Pinnacle Rookie # 261 David Savard X4
11-12 Pinnacle Rookie # 269 Cam Atkinson X2

11-12 Pinnacle Rookie # 321 Allen York
11-12 Pinnacle Canvas Creations # 12 Rick Nash
11-12 Rookie Anthology Rookie Rivalry # 8 R Johansen - C Smith
11-12 Score Hot Rookies # 561 Ryan Johansen

11-12 Score Gold # 143 Jeff Carter
11-12 SP Authentic Future Watch Signature # 250 John Moore (303/999)
11-12 SP Authentic Future Watch Signature # 250 John Moore (469/999)
11-12 SP Game Used Authentic Fabrics # AF-AV Antoine Vermette
10-11 Donruss Rated Rookie # 289 Trevor Frischmon
10-11 Pinnacle Rink # Mathieu Garon
10-11 Upper Deck 20th Anniversary # 302 Derrick Brassard
10-11 Victory Gold # 257 Ethan Moreau
10-11 Zenith Winter Warriors Jersey # AV Antoine Vermette
09-10 Champs Mini # 346 Fedot Tyutin
08-09 Ultra Rookie # 221 Adam Pineault
08-09 Upper Deck Young Guns # 466 Andrew Murray
08-09 Victory Gold Rookie # 331 Steve Mason
08-09 Victory Gold Rookie # 349 Jakub Voracek
07-08 SPx Rookie Jersey AU # 208 Kris Russell (806/999)
07-08 Ultra Rookie # 229 Marc Methot
07-08 Ultra Gold # 145 David Vyborny
06-07 Bee Hive 5 X 7 Photo # 211 Rick Nash
05-06 Upper Deck Stars In The Making # SM11 Gilbert Brule
03-04 Upper Deck Highlight Heroes # HH-RN Rick Nash

 

 

Dallas

 

15-16 Upper Deck Canvas # C149 Jason Spezza
14-15 MVP Player Of The Week # 3SW-03.10.14 Seguin-Anisimov-Henrique
14-15 SP Authentic All Time Moments # 183 Mike Modano
14-15 Ultra Gold # 50 Shawn Horcoff
14-15 Ultra Gold # 56 Valeri Nichuskin
12-13 Limited Freshman Jumbo # FJ-SG Scott Glennie (164/199)
12-13 Limited Rookie Card # R-DAL Nichuskin-Chiasson-Roussel-Campbell (458/499)
12-13 Prime Combos Jerseys # 7 P Larsen - T Vincour (138/225)
12-13 Prizm Rookie # 69 Ryan Garbutt
12-13 Rookie Anthology Elite Rookies # 4 Ryan Garbutt (895/999)
12-13 Score Net Cam # NC9 Kari Lehtonen
12-13 Score Team Future # TF6 Richard Bachman
12-13 Upper Deck Game Jersey # GJ-TD Trevor Daley
11-12 Certified Totally Silver # 84 Brenden Morrow
11-12 Elite Aspirations # 179 Brenden Morrow
11-12 Pinnacle Rookie # 341 Jordie Benn
11-12 Pinnacle Breakthrough # 12 Jamie Benn X2
11-12 Pinnacle Breakthrough # 20 Loui Eriksson X2
11-12 Pinnacle Tough Times # 10 Shane Churla X3
11-12 Score Making an Entrance # 1 Jamie Benn X 2
11-12 Victory Game Breakers # GB-BR Brad Richards
10-11 Pinnacle Ice Breakers Rink # 229 Richard Bachman
10-11 Upper Deck 20th Anniversary # 136 Brad Richards
10-11 Upper Deck 20th Anniversary # 139 Jamie Benn
10-11 Upper Deck Ambassador Of The Game # AG48 Brenden Morrow
10-11 Zenith Mozaics # 7 T Daley – J Benn – B Richards X2
10-11 Zenith Mozaics Jersey # 7 T Daley – J Benn – B Richards
10-11 Zenith Winter Warriors Jersey # KL Kari Lehtonen
09-10 Champs Mini Rookie # 152 Matt Climie
09-10 Upper Deck Rookie Debut # RD6 Jamie Benn
08-09 Ultra Gold # 139 Mike Ribeiro
06-07 BAP First Exposures Jersey # FE-JJ Jussi Jokinen
06-07 Bee Hive 5 X 7 Photo # 208 Mike Modano
02-03 Calder Hart Stoppers # 4 Mike Modano
02-03 UD Artistic Impressions Common Ground # 15 B Guerin / C Kobasew
98-99 BAP Signature Gold # 192 S Gusev
97-98 Pinnacle Certified Red # 111 Pat Verbeek
96-97 Leaf Preferred Steel # 14 Pat Verbeek
96-97 Leaf Preferred Steel # 45 Joe Nieuwendyk
94-95 Ultra Premier Pivot # 8 Mike Modano

 

 

Detroit

 

16-17 Upper Deck Game Jersey # GJ-TO Tomas Tatar
15-16 Upper Deck Portraits Rookies # P-95 Dylan Larkin
14-15 MVP Player Of The Week # 3SW-10.21.13 J Gustavsson-S Crosby-P Marleau
14-15 OPC Platinum Rainbow # 96 Tomas Tatar
14-15 SP Authentic All-Time Moments # 188 Steve Yzerman
14-15 SP Authentic 94-95 SP Retro # 94-40 Pavel Datsyuk
13-14 Black Diamond Triple # 167 Pavel Datsyuk
12-13 Certified Hot Box Variation # 2 Brendan Smith
12-13 Certified Path To The Cup # PCQF 18 Howard – Kostitsyn (330/399)
12-13 ITG Motown Madness Autograph # A-DHE Darren Helm
12-13 Rookie Anthology Prizm Rookie # 73 Riley Sheahan
12-13 Score Net Cam # NC4 Jimmy Howard
12-13 Score Original Six Franchise # OS2 Gordie Howe X2
11-12 Elite Series Steve Yzerman # 1 Steve Yzerman
11-12 Elite Series Steve Yzerman # 3 Steve Yzerman
11-12 Elite Series Steve Yzerman # 5 Steve Yzerman
11-12 Elite Series Steve Yzerman # 6 Steve Yzerman

11-12 ITG Canada Vs The World Signature # A-MGR Mike Green
11-12 Parkhurst Champions Wire # 117 Ted Lindsay
11-12 Parkhurst Champions Mini # 5 Alex Delvecchio
11-12 Parkhurst Champions Mini # 20 Marcel Dionne
11-12 Parkhurst Champions Mini Green Back # 20 Marcel Dionne
11-12 Rookie Anthology Draft Year Combo # 11 J Howard - B Seabrook
11-12 Score Gold # 175 Danny Cleary
10-11 Score Glossy # 7 Season Highlight
10-11 Upper Deck 20th Anniversary # 317 Dan Cleary
09-10 Champs Mini # 233 Nicklas Lidstrom
09-10 Champs Green # 36 Henrik Zetterberg
09-10 Champs Yellow # 40 Gordie Howe
09-10 Upper Deck Young Guns # 465 Jakub Kindl X2

09-10 Upper Deck Exclusives # 371 Todd Bertuzzi (18/100)
09-10 Upper Deck Ambassadors Of The Game AG37 Kris Draper
09-10 Upper Deck Biography Of A Season # BOS12 Steve Yzerman
09-10 Upper Deck Draft Day Gems # GEM2 Pavel Datsyuk
09-10 Upper Deck Draft Day Gems # GEM25 Nicklas Lidstrom
09-10 Upper Deck Playoff Performers # PP6 Johan Franzen
09-10 Upper Deck Playoff Performers # PP15 Chris Osgood
09-10 Upper Deck Rookie Headliners # RH8 Ville Leino
08-09 Collector`s Choice Cupquest R1 # CQ-17 Marian Hossa
08-09 Ice Premieres # 139 Mattias Ritola (362/999)
08-09 Ultimate Rookies # 79 Mattias Ritola (158/399)
08-09 Ultra Gold # 147 Henrik Zetterberg
08-09 Ultra Rookie Gold Medallion # 246 Garrett Stafford
08-09 Upper Deck Game Jersey # GJ2-HO Marian Hossa (1 Bad Corner)
08-09 Upper Deck Tales Of The Cup # 4 Ted Lindsay
08-09 Victory Gold # 125 Pavel Datsyuk X2

08-09 Victory Stars Of The Game # SG-41 Pavel Datsyuk
07-08 Ultra Gold # 126 Nicklas Lidstrom
06-07 Bee Hive 5 X 7 Photo # 205 Henrik Zetterberg
05-06 MVP Rising To Occasion # 6 S Yzerman
05-06 Parkhurst Rookies # 626 Kyle Quincey
05-06 Upper Deck Destined For The Hall # DH7 Brendan Shanahan

05-06 Upper Deck Game Jersey # J2-JW Jason Williams
03-04 Heads Up Hobby Ltd # 38 Steve Yzerman (129/299)
03-04 Parkhurst Original Six Detroit Inserts # D-16 Keith Primeau
03-04 Upper Deck Young Guns # 470 Nathan Robinson
02-03 Calder Rookie # 115 Dmitri Bykov (343/825)
02-03 Crown Royale Purple # 112 Dmitri Bykov (432/799)
02-03 Crown Royale Red # 112 Dmitri Bykov (245/350)
02-03 Heads Up Blue # 48 Steve Yzerman (135/240)
02-03 Honor Roll Freshman Class # 112 Dmitri Bykov (173/1499)
02-03 Honor Roll Team Warriors # TW6 Brendan Shanahan
02-03 Topps Rookie Reprints # 3 Pete Mahovlich
02-03 Topps Chrome Refractor # 144 Brendan Shanahan
00-01 Upper Deck Lord Stanley`s Heroes # L5 Brendan Shanahan
99-00 MVP Talent # MVP6 Steve Yzerman
99-00 Pacific Emerald # 134 Doug Brown (181/199)
98-99 MVP OT Heroes # 1 S Yzerman
97-98 Dynagon Copper # 42 Vladimir Konstantinov
97-98 Upper Deck The Specialists # S14 Brendan Shanahan
96-97 BAP Link 2 History # LTH-9B Steve Yzerman
96-97 Mint Bronze # 12 Steve Yzerman
96-97 Pinnacle Rink # 168 Keith Primeau
96-97 SPx Gold # 15 Paul Coffey
96-97 Summit In The Crease # 13 Chris Osgood (3517/6000)
96-97 Upper Deck Superstar Showdown # SS29A Keith Primeau
95-96 CC Platinum Players Club # 18 Paul Coffey
95-96 CC Platinum Players Club # 177 Ray Sheppard
95-96 CC Platinum Players Club # 228 Nicklas Lidstrom
95-96 CC Platinum Players Club # 379 Paul Coffey
95-96 CC Platinum Players Club # 390 Paul Coffey
95-96 CC You Crash The Game GOLD # C29 Paul Coffey (feb 13)
95-96 Zenith Gifted Grinders # 16 Dino Ciccarelli
94-95 Parkhurst Vintage # V57 Steve Yzerman
94-95 Parkhurst SE Gold # SE50 Sergei Fedorov X2
94-95 Ultra Premier Pivot # 2 Sergei Fedorov
94-95 Ultra Premier Pivot # 10 Steve Yzerman X2
94-95 Upper Deck Electric Ice # 5 Dino Ciccarelli
94-95 Upper Deck Electric Ice # 24 Paul Coffey X2
94-95 Upper Deck Electric Ice # 152 Ray Sheppard
94-95 Upper Deck Electric Ice # 153 Aaron Ward
92-93 Upper Deck Hockey Heroes # 19 Gordie Howe
92-93 Upper Deck Hockey Heroes # 22 Gordie Howe

 

 

Edmonton

 

15-16 Full Force Goooal! # G-NY Nail Yakupov
15-16 Upper Deck Young Guns # 456 Jujhar Khaira
14-15 Ultra Gold # 71 Viktor Fasth
13-14 Contenders Hart Contender # HC-8 Ryan Nugent-Hopkins
13-14 Prime Duals Jerseys # D-YS N Yakupov – S Stamkos
13-14 Prizm Rookie # 240 Nail Yakupov
13-14 Prizm Rookie # 348 Tyler Pitlick
13-14 Score Team Leaders Gold # 561 Edmonton
13-14 Score First Goal # FG-1 Nail Yakupov
13-14 SPx Rookies # 130 Mark Arcobello

13-14 Titanium Rookie # 313 Brad Hunt (40/59)
13-14 Totally Certified Rookie Roll Call Red # RR-JUS Justin Schultz
13-14 Upper Deck Canvas # C70 Taylor Hall
13-14 Upper Deck Canvas # C195 David Perron
13-14 Upper Deck MVP Rookie # 88 Mark Arcobello

12-13 Black Diamond Ruby # 62 Sam Gagner (57/100)
12-13 Prime Combos Jerseys # 49 C Teubert - E Condra (168/225)
12-13 Upper Deck Canvas # C35 Ryan Nugent-Hopkins
12-13 Upper Deck Hockey Heroes # HH42 Mark Messier
11-12 Contenders Calder Contenders # 168 Chris Vandevelde (801/999)
11-12 Contenders Calder Contenders # 282 Anton Lander (479/999)
11-12 Crown Royale Rookie Royalty # 137 Teemu Hartikainen
11-12 Crown Royale Rookie Royalty # 196 Milan Kytnar
11-12 Elite Rookie # 208 Anton Lander (620/999)
11-12 Elite Rookie # 244 Colten Teubert (595/999)
11-12 Elite Aspirations # 48 Ryan Smyth
11-12 Elite Series Mark Messier # 1 Mark Messier
11-12 Elite Series Mark Messier # 2 Mark Messier

11-12 Parkhurst Wire Photo # 101 Wayne Gretzky
11-12 Parkhurst Champions Mini # 17 Jari Kurri
11-12 Pinnacle Rookie # 244 Colten Teubert (595/999)
11-12 Pinnacle Rookie # 271 Anton Lander X2
11-12 Pinnacle Rookie # 364 Milan Kytnar X2

11-12 Pinnacle Canvas Creations # 8 Jordan Eberle
11-12 Pinnacle Captains # 20 Shawn Horcoff
11-12 Pinnacle Tough Times # 5 Marty McSorley X2
10-11 Upper Deck 20th Anniversary # 125 Tom Gilbert
10-11 Upper Deck Rookie Headliners # RH28 Jordan Eberle
10-11 Zenith Mozaics # 9 M Paajarvi – J Eberle – T Hall
10-11 Zenith Z-Team # 9 Taylor Hall
09-10 Champs Green # 45 Nikolai Khabibulin
09-10 Upper Deck Young Guns # 463 Colin McDonald X2

09-10 Upper Deck Exclusives # 444 Fernando Pisani (24/100)
09-10 UD Draft Day Gems # 14 Mark Messier
09-10 UD Draft Day Gems # 26 Jari Kurri
09-10 Upper Deck Hockey Heroes # HH19 Mark Messier
09-10 Upper Deck Hockey Heroes # HH20 Mark Messier
09-10 Upper Deck Hockey Heroes # HH21 Mark Messier
09-10 Upper Deck Hockey Heroes # HH22 Mark Messier
08-09 Trilogy Ice Scripts # IS-SG Sam Gagner
08-09 Ultra Gold Medallion # 156 Andrew Cogliano
08-09 Ultra Gold # 153 Mathieu Garon
08-09 Upper Deck Exclusives # 120 Shawn Horcoff (55/100)
07-08 Hot Prospects Prized Prospects Auto Patch # 217 Rob Schremp (41/399)
07-08 SP Authentic Future Watch # 215 Rob Schremp (858/999)
07-08 SPx Rookie Jersey AU # 211 Rob Schremp (649/999)
07-08 Ultra Rookie # 246 Tom Gilbert
07-08 Ultra Gold # 119 Shawn Horcoff
07-08 Ultra Gold # 118 Jarret Stoll
07-08 Ultra Rookie Gold # 250 Zach Stortini
07-08 Ultra Flair Lower Level # 74 Ales Hemsky
07-08 Upper Deck Young Guns # 471 Bryan Young
06-07 Bee Hive 5 X 7 Photo # 202 Ales Hemsky
06-07 Power Play The Specialists Jersey # S-AH Ales Hemsky
06-07 SP Authentic Future Watch # 181 Patrick Thoresen (214/999)
06-07 Victory Next In Line # 22 Jarret Stoll
05-06 Upper Deck Young Guns # 468 Kyle Brodziak
05-06 Upper Deck HG Glossy # 323 Michael Peca (6/10)
03-04 ITG Action Home Boys # HB-4 Mike Comrie - Scott Niedermayer
02-03 Honor Roll Freshman Class # 133 Alexei Semenov (940/1499)
02-03 ITG Signature X signature # 44 Eric Brewer
02-03 Topps Rookie Reprints # 8 Andy Moog
02-03 Upper Deck Shooting Stars # SS8 Mike Comrie
98-99 MVP Power Game # 14 B Guerin
97-98 Donruss Rated Rookies # 8 S Kelly
97-98 Leaf Fractal Matrix # 140 R Murray
96-97 SP Holoview Collection # HC4 Jason Arnott X2
95-96 Collector`s Choice Gretzky`s Record Collection # 1, 2, 3 (X2), 5 W Gretzky
94-95 Pinnacle Rink # 70 Z Ciger
94-95 Pinnacle Rink # 431 Luke Richardson
94-95 SP Premier # 4 Todd Marchant
93-94 Leaf Painted Warriors # 10 Bill Ranford
84-85 OPC # 239 Paul Coffey

 

 

Florida

 

15-16 Full Force Rising Force Gold # RR-AE Aaron Ekblad (58/99)
15-16 Upper Deck Young Guns # 454 Logan Shaw
15-16 Upper Deck Young Guns # 494 Sam Brittain
15-16 Upper Deck Canvas # C156 Nick Bjugstad
14-15 OPC Platinum Retro # 91 Vincent Trocheck
14-15 SP Authentic 94-95 SP Retro # 94-22 Roberto Luongo
14-15 Ultra Gold Medallion # 78 Roberto Luongo
14-15 Ultra Buckets # BB-13 Jonathan Huberdeau
13-14 Contenders Rookie Signature # 157 Alex Petrovic
13-14 Totally Certified Rookie # 151 Drew Shore
12-13 Certified Hot Box Variation # 86 Wojtek Wolski
11-12 Elite Rookie # 215 Bracken Kearns (277/999)
11-12 Elite Rookie # 215 Bracken Kearns (301/999)
11-12 Elite Rookie # 215 Bracken Kearns (761/999)
11-12 Elite Rookie # 243 Scott Timmins (676/999)
11-12 Elite Rookie # 243 Scott Timmins (943/999)
11-12 Elite Rookie # 249 Erik Gudbranson (982/999)
11-12 Elite Aspirations # 79 Tomas Fleischmann X2
11-12 Elite New Breed Jersey # 23 Erik Gudbranson X2

11-12 Pinnacle Rookie # 263 Erik Gudbranson X 6
11-12 Score Gold # 208 Scottie Upshall
10-11 Certified Platinum Red # 65 Michael Frolik (508/999)
10-11 Donruss Rated Rookie # 272 Evgeny Dadonov
10-11 Upper Deck Game Jersey # GJ-NH Nathan Horton
10-11 Victory Gold # 298 Steve Bernier
09-10 Upper Deck Rookie Headliners # RH9 Dmitry Kulikov
08-09 Ice Glacial Graphs # GG-CM Cory Murphy
08-09 SP Game Used Authentic Fabrics Dual # AF-VO Tomas Vokoun
08-09 Ultra Gold # 29 David Booth
08-09 Victory Gold # 270 Keith Ballard
07-08 SP Authentic Future Watch # 217 Stefan Meyer (61/999)
06-07 Fleer Netminders # 11 Roberto Luongo
06-07 Victory Gold # 88 Joe Nieuwendyk
05-06 Upper Deck Young Guns # 453 Anthony Stewart
03-04 MVP Masked Men # MM7 Roberto Luongo
99-00 Omega World All-Stars # 5 Viktor Kozlov
98-99 MVP Power Game # 12 M Parrish

96-97 Leaf Preferred Steel # 61 Rob Niedermayer
96-97 Leaf Preferred Vanity Plates # 8 Ed Jovanovski
95-96 Score Artist Proof # 74 B Skrudland

 

 

Hartford

 

97-98 Pinnacle Certified Red # 125 Geoff Sanderson
96-97 Donruss Rated Rookies # 5 Jeff O`Neill
94-95 Pinnacle Rink # 286 A Godynyuk

 

Los Angeles

15-16 Upper Deck Canvas # C161 Anze Kopitar
14-15 Masterpieces Wire Photo # 208 Tyler Toffoli
14-15 MVP Player Of The Week # 3SW-11.18.13 B Scrivens-T Seguin-J Harding
14-15 MVP Rookie Of The Month # ROM-12.13A Martin Jones
14-15 OPC Platinum Rainbow # 48 Anze Kopitar
14-15 OPC Platinum Rainbow # 97 Tyler Toffoli
14-15 OPC Platinum Stanley Cup Champs # SS-20 Tyler Toffoli
14-15 Ultra Gold Medallion # 86 Anze Kopitar
14-15 SP Authentic Modern Moments # 176 Tanner Pearson – Tyler Toffoli
14-15 Upper Deck Canvas # C38 Marian Gaborik
14-15 Upper Deck Canvas # C160 Drew Doughty
13-14 Artifacts Red # 68 Mike Richards (149/399)
13-14 Black Diamond Rookie Gems Quadruble # 243 Tyler Toffoli
13-14 Prizm Rookie Prizm # 246 Tyler Toffoli
13-14 Score Season Highlights Gold # 581 Los Angeles Kings
12-13 Artifacts Autofacts # A-TL Trevor Lewis
12-13 Black Diamond Double Diamond # 118 Mike Richards
12-13 Certified Fabric Of The Game Hot Box # FOG-BER Jonathan Bernier (37/75)
12-13 Certified Fabric Of The Game # FOG-JC Jeff Carter (252/299)
12-13 Certified Fabric Of The Game Hot Box # FOG-MGR Matt Greene (29/75)
12-13 Certified Icons # I-13 Marcel Dionne (190/250)
12-13 Titanium Game Worn Gear # GG-AL Alec Martinez
12-13 Titanium Game Worn Gear # GG-JQ Jonathan Quick
12-13 Upper Deck Hockey Heroes HH35 Marcel Dionne
11-12 Elite Rookie # 252 Slava Voynov (58/999)
11-12 Elite Rookie # 252 Slava Voynov (847/999)
11-12 Elite Aspirations # 129 Anze Kopitar
11-12 Parkhurst Champions Renditions # 146 Rogie Vachon
11-12 Score Net Cam # 15 Jonathan Quick X2
11-12 Upper Deck Canvas # C39 Drew Doughty
10-11 Black Diamond Rookie Gems Triple # 175 Kyle Clifford
10-11 Score Rookies And Traded Gold # 569 Dustin Penner
10-11 Upper Deck Ambassador Of The Game # AG38 Drew Doughty
10-11 Zenith Gifted Grinders # 17 Dustin Brown
09-10 Black Diamond Jerseys # GJ-AF Alexander Frolov
09-10 Upper Deck Exclusives # 138 Drew Doughty (2/100)
09-10 UD Draft Day Gems # 5 Luc Robitaille
09-10 UD Game Jersey # GJ-DU Dustin Brown
09-10 Upper Deck Rookie Materials # RM-AM Alec Martinez
08-09 Artifacts Frozen Artifacts Jersey # FA-BN Bernie Nicholls
08-09 Ice Fresh Threads Jersey # FT-BB Brian Boyle (85/100)
08-09 Ultra Gold # 163 Patrick O`Sullivan
08-09 Upper Deck Young Guns # 474 Danny Taylor
08-09 UD Exclusives # 343 Kyle Calder (17/100)
08-09 Upper Deck The New Guard # NE1 Anze Kopitar
08-09 Victory Black # 272 Jarret Stoll
07-08 SP Authentic Future Watch # 220 Lauri Tukonen (735/999)
06-07 Hot Prospects Prized Prospects # 162 Peter Harrold
06-07 Hot Prospects Hot Materials # HM-AK Anze Kopitar
06-07 SP Authentic Future Watch # 185 Konstantin Pushkarev (957/999)
06-07 Trilogy Ice Scripts # IS-MC Mike Cammalleri
06-07 Victory Next In Line # 25 Alexander Frolov
03-04 Upper Deck Game Jersey # UD-AF Alexander Frolov
02-03 Honor Roll Freshman Class # 115 Mike Cammalleri (164/1499)
02-03 Honor Roll Freshman Class # 136 Jared Aulin (168/1499)
02-03 Honor Roll Team Warriors # TW7 Adam Deadmarsh
02-03 Stadium Club World Stage # 12 Z Palffy X2
01-02 BAP Memorabilia Sapphire # 231 A Mair (90/100)
01-02 BAP SS Autographs # 186 E Belanger
96-97 Leaf Preferred Steel # 15 Stephane Fiset
95-96 Collector`s Choice Gretzky`s Record Collection # 6 W Gretzky
95-96 Topps Super Skills Super Rookie # SR6 Aki-Petteri Berg
95-96 Upper Deck Award Predictor # H21 Vitali Yachmenev
95-96 Upper Deck Gretzky`s Record Collection Check List Card NNO W Gretzky
94-95 BAP Skating Skills # R99 Wayne Gretzky
94-95 BAP Autographs # 74 Kevin Todd
94-95 Fleer Headliner # 4 Wayne Gretzky

94-95 Leaf Limited # 10 Wayne Gretzky
94-95 Score Gold Line Punched # 71 Tony Granato (Bad Condition)

94-95 Ultra All-Star Game # 10 Wayne Gretzky
94-95 Ultra Award Winner # 5 Wayne Gretzky
94-95 UD Electric Ice # 203 M Johnson
93-94 Leaf Gold Leaf Rookie # 8 Alexei Zhitnik
93-94 Upper Deck SP # 70 Wayne Gretzky



Minnesota

14-15 Black Diamond Rookie Gems Triple # 190 Christian Folin
14-15 MVP Player Of The Week # 3SW-02.03.14 Parise-Kessel-Backlund
14-15 MVP Player Of The Week # 3SW-11.04.13 J Pominville-MA Fleury-J Chimera X2
13-14 Black Diamond Triple # 175 Zach Parise
13-14 Prizm Prizm # 161 Josh Harding
13-14 Score Gold # 649 Mikael Granlund
13-14 Totally Certified Rookie # 223 Darcy Kuemper
12-13 Black Diamond Rookie Gems Triple # 193 Chay Genoway
12-13 Black Diamond Ruby # 117 Mikko Koivu (57/100)
12-13 Certified Hot Box Variation # 25 Nick Johnson
12-13 Certified Mirror Blue # 25 Nick Johnson (95/99)
12-13 Limited # 89 Devin Setoguchi (40/299)
12-13 Limited Phenoms # 229 Tyler Cuma (87/299)
12-13 Rookie Anthology Rookie Treasures AU # 126 Tyler Cuma (124/699)
12-13 Rookie Anthology Rookie Treasures AU # 128 Jason Zucker (310/699)
12-13 Rookie Anthology Rookie Treasures AU # 128 Jason Zucker (686/699)
12-13 Upper Deck Young Guns # 228 Tyler Cuma X2
11-12 Certified Totally Silver # 97 Brent Burns
11-12 Certified Totally Silver # 29 Cal Clutterbuck
11-12 Contenders Calder Contenders # 173 Drew Bagnall (356/999)
11-12 Contenders Calder Contenders # 193 Kris Fredheim (994/999)
11-12 Contenders Gold # 96 Pierre-Marc Bouchard (58/100)
11-12 Contenders NHL Ink # 27 Cody Almond
11-12 Elite Rookie # 256 Drew Bagnall
11-12 Elite Rookie # 260 Kris Fredheim (418/999)
11-12 Elite Aspirations # 163 Matt Cullen
11-12 Elite Aspirations # 164 Niklas Backström
11-12 Pinnacle Rookie # 272 Brett Bulmer X2
11-12 Pinnacle Rookie # 311 Chad Rau X2

11-12 Pinnacle Saving Face # 10 Jose Theodore
11-12 Upper Deck All-World Team #AW21 Mikko Koivu
11-12 Victory Game Breakers # GB-MK Mikko Koivu
10-11 Donruss Rated Rookie # 271 Casey Wellman
10-11 Limited Jersey # 66 Niklas Backstrom (75/199)
10-11 Pinnacle Ice Breakers Rink # 239 Matt Kassian
10-11 SP Authentic Future Watch Signature # 276 Casey Wellman (724/999)
10-11 Upper Deck Rookie Headliners # RH20 Justin Falk
10-11 Zenith Gifted Grinders # 9 Cal Clutterbuck X3
09-10 Champs Green # 54 Niklas Backstrom
09-10 Champs Mini Red Back # 315 Dino Ciccarelli
09-10 Victory Gold Parallel # 99 Andrew Brunette
09-10 Victory Gold # 273 Owen Nolan
08-09 MVP First Line Phenoms # 2 Marian Gaborik
08-09 Ultra Gold # 46 Brian Rolston
08-09 Upper Deck All World Team # AWT10 Marian Gaborik
08-09 Upper Deck Hat Trick Heroes # HT12 Marian Gaborik
08-09 Victory Gold # 274 Owen Nolan
07-08 SPx Rookie Jersey AU # 216 Petr Kalus (905/999)
07-08 Ultra Gold # 105 Manny Fernandez
07-08 Ultra Gold # 104 Marian Gaborik
06-07 Bee Hive Red # 52 Manny Fernandez
06-07 MVP Gotta Have Hart # HH21 Marian Gaborik
06-07 Power Play Prospects # 108 Erik Reitz
05-06 Ultra Scoring Kings # SK36 Marian Gaborik
03-04 Crown Royale Retail # 121 B Burns RC (856/899)
03-04 MVP Clutch Performers # CP6 Marian Gaborik
03-04 MVP SportsNut # SN45 Marian Gaborik
03-04 MVP Silver Script # 215 Willie Mitchell (28/150)
02-03 Honor Roll Freshman Class # 116 Stephane Veilleaux (847/1499)
02-03 OPC Premier Blue # 118 Filip Kuba (251/500)
02-03 OPC Premier Blue # 141 Jim Dowd (203/500)
01-02 Adrenaline World Beaters # 9 Marian Gaborik
01-02 Titanium Double Sided Jersey # 70 McLennan / Kuba
01-02 Titanium Draft Day Edition # 136 Pascal Dupuis (34/780)


Montreal

14-15 Masterpieces Wire Photo # 182 Steve Shutt
14-15 OPC Platinum Rainbow # 76 Carey Price
14-15 OPC Platinum Rainbow # 149 P.K. Subban
14-15 OPC Platinum Rainbow # 154 Sven Andrighetto
14-15 SP Authentic 94-95 SP Retro # 94-99 Jiri Sekac
14-15 Ultra Gold # 97 Tomas Plekanec
14-15 Upper Deck Rookie UD Portraits # P-57 Jiri Sekac
13-14 Score Hot Rookies Gold # 604 Nathan Beaulieu
13-14 Score Hot Rookies Gold # 624 Brendan Gallagher
13-14 Score Hot Rookies Gold # 629 Jarred Tinordi
13-14 Score Hot Rookies Gold # 645 Alex Galchenyuk
13-14 SPx Rookies # 119 Michael Bournival
13-14 Upper Deck MVP # 68 Brendan Gallagher
12-13 Black Diamond Rookie Gems Triple # 194 Robert Mayer
12-13 Certified Hot Box Variation #27 Rene Bourque
12-13 Certified Hot Box Variation # 67 Max Pacioretty
12-13 Certified Mirror Blue # 79 Andrei Markov (71/99)
12-13 Certified Mirror Red # 79 Andrei Markov (185/199)
12-13 Contenders Legacies # L22 Yvan Cournoyer (404/999)
12-13 Rookie Anthology Prizm Red Prizm # 81 Robert Mayer (9/50)
12-13 Score Original Six Franchise # OS4 Jean Beliveau X2
12-13 Upper Deck Hockey Heroes # HH 34 Larry Robinson
11-12 Certified Totally Silver # 79 Brian Gionta
11-12 Elite Rookie # 207 Aaron Palushaj (749/999)
11-12 Elite Rookie # 231 Alexei Emelin (680/999)
11-12 Elite Rookie # 237 Raphael Diaz (609/999)
11-12 Elite Rookie # 237 Raphael Diaz (900/999)
11-12 Elite Rookies # 246 Brendon Nash (543/999)
11-12 Elite Rookies # 272 Louis LeBlanc (53/99)
11-12 Elite Aspirations # 89 Tomas Plekanec
11-12 Pinnacle Rookie # 257 Brendon Nash X3
11-12 Pinnacle Rookie # 264 Raphael Diaz

11-12 Pinnacle Rookie # 273 Alexei Emelin
11-12 Pinnacle Team Pinnacle # 9 P.K. Subban / S Weber X2

11-12 Score Making An Entrance # 9 Carey Price
11-12 Victory Stars Of The Game # SOG-CP Carey Price
10-11 Donruss Boys Of Winter # 12 Scott Gomez
10-11 Donruss Rated Rookie # 267 James Wyman
10-11 Pinnacle Rink # 92 Scott Gomez
10-11 Score Playoff Heroes # 16 P.K. Subban
10-11 Upper Deck Ambassador Of The Game # AG40 Brian Gionta
10-11 Upper Deck Game Jersey # GJ-TP Tomas Plekanec
10-11 Zenith Winter Warriors Jersey # KO Andrei Kostitsyn
09-10 Black Diamond Double # 114 Guy Carbonneau
09-10 Black Diamond Triple Rookie Gems # 160 Yannick Weber
09-10 Champs Red # 56 Scotty Bowman
09-10 Collector`s Choice Prime Choice Reserve # 111 Andrei Markov
09-10 Upper Deck Young Guns # 472 Mathieu Carle
09-10 Upper Deck Young Guns # 473 Ryan White X2
09-10 Upper Deck Ambassadors Of The Game AG41 Georges Laraque X2

09-10 Upper Deck Rookie Headliners # RH10 Yannick Weber
08-09 MVP First Line Phenoms # FL3 Andrei Kostitsyn
08-09 SPx Winning Materials # WM-RY Michael Ryder
08-09 Ultra Gold # 33 Carey Price
08-09 Ultra Gold # 37 Chris Higgins
08-09 Upper Deck Favourite Sons # 9 Carey Price
08-09 UD Tales Of The Cup # 6 Montreal Canadiens X3
08-09 Victory Gold # 95 Chris Higgins X2
08-09 Victory Gold # 276 Georges Laraque
07-08 Ultra Flair Upper Level # 26 Jaroslav Halak
06-07 Bee Hive Matted Materials Jersey # MM-SS Sergei Samsonov
06-07 Hot Prospects Hot Materials # HM-RY Michael Ryder
05-06 Hot Prospects Prized Prospects # 144 Jonathan Ferland (457/1999)
05-06 Parkhurst Rookies # 636 Andrei Kostitsyn
05-06 Parkhurst Facsimila Signature # 254 Andrei Markov (87/100)
05-06 Rookie Update Rookie # 149 Mark Streit (1092/1999)
05-06 Upper Deck Young Guns # 474 Maxim Lapierre
03-04 Exhibit Yellow Back # 76 Mathieu Garon
03-04 Heads Up Hobby Ltd # 121 Christopher Higgins (125/250)
03-04 Heads Up Prime Prospects Hobby Ltd # 12 Christopher Higgins (143/175)
03-04 Heads Up Stonewallers # 6 Jose Theodore
02-03 BAP Signature Series Autograph # 186 Ron Hainsey
02-03 Pacific Impact Zone # 7 Saku Koivu
02-03 Pacific Shining Moments # 8 Mike Ribeiro
02-03 Vanguard Jerseys # 23 Y Perreault (556/758)
02-03 Vanguard Stonewallers # 6 Jose Theodore
01-02 BAP Gold Signature # 108 Richard Zednik
98-99 BAP Signature # 70 B Brunet
97-98 Donruss Press Proof Silver #109 B Savage
95-96 Collector`s Choice Platinum Players Club # 153 M Keane
92-93 UD All Rookie Team # 2 Gilbert Dionne 



Nashville

14-15 Masterpieces Rookies # 178 Calle Jarnkrok
14-15 Masterpieces Wire Photos # 223 Seth Jones
14-15 MVP Rookie Of The Month # ROM-11.13 Marek Mazanec

14-15 OPC Platinum Retro # 14 Shea Weber
14-15 OPC Platinum Retro # 21 Seth Jones

13-14 Black Diamond Rookie Gems Triple # 199 Seth Jones
13-14 Select Rookie # 192 Daniel Bang X2

12-13 Black Diamond Double Diamond # 103 Shea Weber X2
12-13 Certified Hot Box Variation # 46 Andrei Kostitsyn

12-13 Certified Hot Box Variation # 60 Shea Weber
12-13 Certified Mirror Red # 46 Andrei Kostitsyn (33/199)
12-13 Certified Fabric Of The Game Mirror Blue # FOG-WIL Colin Wilson (19/50)

12-13 Prime Combos Jerseys # 37 C Smith - R Suter (22/225)
12-13 Score First Goal # FG24 Roman Josi

12-13 Score Team Score # TS10 Shea Weber
11-12 Crown Royale Rookie Royalty # 186 Ryan Thang X2
11-12 Elite Rookie # 235 Jonathon Blum (501/999)
11-12 Elite Rookie # 235 Jonathon Blum (596/999)
11-12 Elite Rookie # 254 Mattias Ekholm (115/999)
11-12 Elite Rookie Signature # 235 Jonathon Blum
11-12 Elite Aspirations # 52 David Legwand X3

11-12 Pinnacle Rookie # 251 Blake Geoffrion
11-12 Pinnacle Rookie # 265 Jonathon Blum X2
11-12 Pinnacle Rookie # 274 Craig Smith X3
11-12 Pinnacle Rookie # 325 Gabriel Bourque
11-12 Pinnacle Captains # 15 Shea Weber
11-12 SPx Winning Materials # WM-PR Pekka Rinne
10-11 Artifacts Rookie # 147 Nick Spaling (955/999)

10-11 Pinnacle Artist Proof # 89 Joel Ward
10-11 Score Glossy # 289 Pekka Rinne
10-11 Upper Deck 20th Anniversary # 90 Martin Erat
10-11 UD Game Jersey # GJ-FB Francis Bouillon GJ-FB
10-11 Victory Gold # 280 Matthew Lombardi
10-11 Zenith Z-RC # 161 Linus Klasen (182/999)
10-11 Zenith Z-RC # 185 Chris Mueller (699/999)
10-11 Zenith Gifted Grinders # 7 Shea Weber
10-11 Zenith Mozaics # 13 R Suter – P Rinne – S Weber
09-10 Artifacts Rookie # 155 Mike Santorelli (734/999)

09-10 Black Diamond Double # 109 Jason Arnott
09-10 SP Authentic SP Essentials # 151 Shea Weber (1317/1999)
09-10 Upper Deck Young Guns # 476 Peter Olvecky
09-10 Upper Deck Rookie Headliners # RH11 Cody Franson
08-09 Artifacts Frozen Artifacts Jersey # FA-DL David Legwand
07-08 Ultimate Rookies Signature # 151 Ville Koistinen (112/399)
08-09 Ultra Gold # 172 Dan Ellis
07-08 Ultra Uniformity # U-JA Jason Arnott
06-07 Hot Prospects Hot Materials # HM-JD J.P. Dumont
06-07 Power Play Goal Robbers # 11 Tomas Vokoun
03-04 Pacific Complete Red # 113 D Legwand (61/99)
02-03 Honor Roll Freshman Class # 118 Greg Koehler (1099/1499)
02-03 Upper Deck Young Guns # 456 Vernon Fiddler
02-03 Upper Deck Number Cruches # NC7 Scott Hartnell
02-03 Vanguard Prime Prospects # 15 Scottie Upshall
00-01 SP Authentic Sign Of The Times # DL David Legwand


New Jersey

14-15 MVP Colors & Contours Teal 3 # 130 Andy Greene
14-15 MVP Colors & Contours Teal 3 # 145 Michael Ryder
14-15 Ultra Gold Medallion # 109 Patrik Elias
13-14 Score Netcam # NC-20 Martin Brodeur
13-14 Totally Certified Red # 58 Patrik Elias (73/100)
12-13 Certified Path To The Cup QF JSY # PCQF36 P Elias – K Versteeg (167/250)
12-13 Certified Path To The Cup Semif # PCSF17 Z Parise – J Van Riemsdyk (160/299)
12-13 Certified Stars # S15 Ilya Kovalchuk (389/999)
11-12 Elite Rookie # 219 Adam Henrique (333/999)
11-12 Elite Rookie # 219 Adam Henrique (432/999)
11-12 Elite Rookie # 236 Keith Kincaid (350/999)
11-12 Elite Stars # 2 Martin Brodeur
11-12 Pinnacle Rookie # 266 Adam Henrique X5

11-12 Pinnacle Rookie # 275 Adam Larsson X5
10-11 Black Diamond Rookie Gems Triple # 164 Nick Palmieri
10-11 Luxury Suite Rookie # 240 Jeff Frazee (287/899)
10-11 Luxury Suite Rookie # 207 Matt Taormina (823/899)
10-11 Pinnacle Ice Breakers Rink # 213 Jacob Josefson
10-11 Pinnacle Ice Breakers Rink # 236 Alex Urbom
10-11 SP Authentic Sign Of The Times # SOT-MC Matthew Corrente
10-11 Upper Deck Young Guns # 477 Mark Fayne
10-11 Upper Deck Ambassador Of The Game # AG47 Zach Parise
10-11 Upper Deck Ambassador Of The Game # AG56 Martin Brodeur
10-11 Upper Deck Rookie Headliners # RH8 Jacob Josefson X2
10-11 Zenith Z-RC # 164 Alex Urbom (486/999)
10-11 Zenith Z-RC # 175 Alexander Vasyunov (814/999)
09-10 Champs Green # 62 Zach Parise
09-10 SP Authentic SP Essentials # 130 Martin Brodeur (426/1999)
09-10 UD Hockey Heroes # 13 Martin Brodeur
09-10 UD Hockey Heroes # 14 Martin Brodeur
09-10 UD Hockey Heroes # 16 Martin Brodeur
09-10 UD Hockey Heroes # 17 Martin Brodeur
08-09 Ice Fresh Threads Jersey # FT-PV Petr Vrana
08-09 Ice Glacial Graphs # GG-RP Rod Pelley
08-09 Ultimate Rookies Signature # 87 Petr Vrana (37/399)
08-09 Ultra Gold Medallion # 40 Martin Brodeur

08-09 Ultra Gold Medallion # 43 Brian Gionta
08-09 Victory Gold # 343 Anssi Salmela
07-08 Hot Prospects Hot Materials Jersey # HM-AG Andy Greene
07-08 Hot Prospects Hot materials Red Hot # HMGI Brian Gionta 94/100
07-08 MVP Monumental Moments # MM4 Martin Brodeur
07-08 Sweet Shot Sweet Beginnings # 122 Andy Greene (471/599)
05-06 Parkhurst Rookies # 641 Barry Tallackson
05-06 SPx Rookie Jsy Signature # 235 Barry Tallackson (1721/1999)
03-04 ITG Action Game Jersey # M-50 John Madden
03-04 In The Game Action Highlight Reel # 7 J Nieuwendyk
02-03 OPC Premier Blue # 112 Scott Gomez (260/500)
98-99 UD Lord Stanley`s Heroes # 7 D Gilmour
95-96 Collector`s Choice Platinum Players Club # 185 B Holik
95-96 UD Special Edition Gold # 47 S Richer
94-95 Parkhurst Gold # 278 Martin Brodeur
94-95 Parkhurst Gold # 279 Jim Dowd
92-93 UD All Rookie Team # 3 Kevin Todd



NY Islanders

15-16 Ice Premieres # 109 Jean-Francois Berube (1169/1999)
15-16 Upper Deck Canvas # C56 Jaroslav Halak

14-15 Masterpieces Red Border Jersey # 21 Kyle Okposo (27/85)(Orange)
14-15 Masterpieces Red Border Jersey # 56 Ryan Strome (56/85)(Blue)
14-15 OPC Platinum Retro # 81 Griffin Reinhart
14-15 Premier Jersey # R19 Griffin Reinhart (115/125)(Orange)
13-14 Prizm Rookie # 86 Matt Donovan
13-14 Select Prizm # 79 Travis Hamonic X2

13-14 Select Prizm # 80 Michael Grabner
13-14 Upper Deck Shining Stars Center # C6 John Tavares
12-13 Certified Hot Box Variation # 70 Matt Martin

12-13 Limited Silver # 48 Kyle Okposo (40/49)
11-12 Contenders Calder Contenders # 182 Matt Campanale (814/999)
10-11 Luxury Suite Rookie # 230 Rhett Rakshani (763/899)

10-11 Zenith Red Hot # 76 P.A. Parenteau
09-10 Upper Deck Ambassadors Of The Game AG56 John Tavares
07-08 Ultra Gold # 77 Alexei Yashin
07-08 Ultra Flair Upper Level # 50 Ryan Smyth
06-07 Power Play Prospects # 114 Masi Marjamäki
05-06 Ice Rainbow Parallel # 61 Rick DiPietro (47/100)
05-06 Parkhurst Rookies # 645 Bruno Gervais

05-06 Upper Deck Rookie Threads # RT-PN Petteri Nokelainen (oranssi)
02-03 Honor Roll Freshman Class # 121 Eric Godard (173/1499)
02-03 OPC Premier Blue # 188 Adrian Aucoin (223/500)
02-03 Titanium Right On Target # 15 Rick DiPietro
01-02 Atomic Gold # 61 Michael Peca (156/200)

01-02 Atomic Team Nucleous # 9 R DiPietro – M Peca – A Yashin
01-02 BAP SS Gold Autographs # 43 R Hamrlik

00-01 Topps-Chrome Refractor # 189 J Krog
99-00 Stadium Club Chrome # 49 Tim Connolly
97-98 Studio Silver Press Proof # 91 Eric Fichaud
96-97 Donruss Rated Rookies # 8 Eric Fichaud

95-96 UD Special Edition Gold # 53 T Bertuzzi
95-96 UD Special Edition Gold # 52 K Muller
93-94 Leaf Hat Trick Artists # 5 Pierre Turgeon X2


NY Rangers

14-15 MVP Colors & Contours Gold 1 # 192 Derek Stepan
14-15 SP Authentic 94-95 SP Retro # 94-76 Rick Nash
14-15 Upper Deck Canvas # C59 Chris Kreider
13-14 Black Diamond Triple # 169 Rick Nash
13-14 Contenders Selke Contenders # SC-13 Brad Richards (192/499)
13-14 Score Hot Rookies Gold # 608 J.T. Miller
13-14 Select Fire On Ice Rookie # FR-27 J.T. Miller
12-13 Certified Fabric Of The Game # FOG-MRU Mike Rupp (115/150)
12-13 Certified Path To The Cup CF # PCCF9 Fedotenko-Parise (98/199)
12-13 Certified Path To The Cup QF JSY # PCQF13 McDonagh-Michalek (126/250)
12-13 Certified Path To The Cup QF # PCQF24 Boyle-Anderson (278/399)
12-13 Certified Path To The Cup SF # PCSF 13 Hagelin – Green (205/299)
12-13 Limited Limited Jersey # LJ-BD Brandon Dubinsky (67/99)
12-13 Limited Emerald # 87 Marian Gaborik (4/5)
12-13 Titanium Game Gear # GG-MG Marian Gaborik
12-13 Upper Deck Silver Skates # SS19 Marian Gaborik
11-12 Certified Totally Silver # 150 Derek Stepan
11-12 Elite Rookie # 203 Carl Hagelin (762/999)
11-12 Elite Rookie # 227 Cam Talbot (50/999)
11-12 Elite Aspirations # 62 Derek Stepan X2

11-12 Elite Aspirations # 169 Brandon Dubinsky
11-12 Elite Aspirations # 196 Ryan Callahan
11-12 Elite New Breed Jersey # 36 Derek Stepan
11-12 Elite Series Mark Messier # 4 Mark Messier
11-12 Elite Series Mark Messier # 6 Mark Messier
11-12 Pinnacle Canvas Creations # 15 Marian Gaborik
11-12 Pinnacle Game Night Jersey # 18 Marian Gaborik
11-12 Rookie Anthology Rookie Rivalry # 6 T Erixon - C De Haan
11-12 Score Gold # 316 Marc Staal
11-12 Score Sudden Death # 15 Ryan Callahan
10-11 Artifacts Rookie #133 Ilkka Heikkinen (181/999)
10-11 Pinnacle Ice Breakers # 248 Evgeny Grachev
10-11 Pinnacle Ice Breakers Rink # 248 Evgeny Grachev
10-11 Pinnacle Rink # 69 Ryan Callahan X2

10-11 Pinnacle Threads Jersey # MD Michael Del Zotto (63/499)
10-11 Pinnacle Tough Times # NF Nick Fotiu
10-11 SP Authentic SP Essentials # 205 Mark Messier (144/1999)
10-11 Zenith Gifted Grinders # 4 Brian Boyle
10-11 Zenith Gifted Grinders # 19 Ryan Callahan
10-11 Zenith Gifted Grinders # 20 Marc Staal
10-11 Zenith Rookie Roll Call # 4 Derek Stepan
09-10 Champs Mini Rookie # 170 Bobby Sanguinetti
09-10 Champs Mini # 265 Henrik Lundqvist
09-10 Upper Deck Ambassadors Of The Game AG42 Chris Drury
09-10 UD Hockey Heroes # 25 Mark Messier X2
09-10 UD Hockey Heroes # 26 Mark Messier X2
09-10 Upper Deck Rookie Debut # RD9 Michael Del Zotto
09-10 Upper Deck Rookie Headliners # RH12 Michael Del Zotto
09-10 Upper Deck Rookie Headliners # RH13 Matt Gilroy
09-10 Upper Deck Rookie Headliners # RH14 Artem Anisimov X2

08-09 Ice Frozen Fabrics Parallel Jersey # FF-GZ Scott Gomez (29/100)
08-09 Ultra Gold # 57 Marc Staal
08-09 Upper Deck Sophpmore Sensations # 4 Marc Staal
08-09 Upper Deck Tales Of The Cup # 2 Mark Messier
08-09 Victory Gold # 282 Nikolai Zherdev
08-09 Victory Stars Of The Game # 23 Jaromir Jagr
07-08 Upper Deck Young Guns # 485 Ivan Baranka
06-07 SPx Rookie Jersey AU # 181 Nigel Dawes (266/1299)
05-06 Upper Deck Game Jersey # JMD Mike Dunham
04-05 Pacific Jersey # 19 A Kovalev (431/575)
03-04 MVP SportsNut # SN58 Pavel Bure
03-04 Pacific Maximum Impact # 6 Eric Lindros
03-04 Private Stock Reserve Red # 70 Brian Leetch (162/199)
03-04 Upper Deck Young Guns # 469 Jed Ortmeyer
02-03 Crown Royale Lords Of The Rink # 14 P Bure
02-03 Honor Roll Students Of The Game # SG20 Pavel Bure
02-03 Honor Roll Team Warriors # TW10 Eric Lindros
02-03 Topps Coast To Coast # CC2 Pavel Bure X1

02-03 Topps Rookie Reprints # 7 Harry Howell
02-03 Topps Rookie Reprints # 12 Dick Duff
02-03 Vanguard Prime Prospects # 17 J Lundmark
00-01 BAP Memorabilia Sapphire # 304 A Vasiliev (72/100)
97-98 Leaf Fractal Matrix X-Axis Die Cut # 89 Adam Graves
95-96 Collector`s Choice Platinum Players Club # 10 S Zubov
94-95 Ultra All-Star Game # 4 Mark Messier
94-95 Ultra Award Winner # 7 Brian Leetch
94-95 UD Electric Ice # 136 S Matteau (mistake print)
80-81 OPC # 100 Phil Esposito

Share this post


Link to post
Share on other sites

Löytyisikö meikäläisen vaihtareista jotakin mihin vaihtaisit

93-94 Leaf Painted Warriors # 8 John Vanbiesbrouck

93-94 Leaf Painted Warriors # 7 Mike Vernon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Listaa päivitetään ja kortteja lisätään joukkueittain sitä mukaa kun urakka edistyy. Hengissä ollaan ja kohtalaisissa voimissa. Toivottavasti muillakin menee vahvasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päivitys käynnissä. Käyn läpi vaihtokansioni ja poistan listalla olleita haamukortteja. Samalla lisäilen kortteja, jotka ovat listalta puuttuneet. Työ etenee vähän kerrallaan. Jos joku kaipailee jonkin listalta puuttuvan joukkueen kortteja, niin voin lähettää niistä listan vaikkapa sähköpostiin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luo käyttäjätili tai kirjaudu sisään kommentoidaksesi

Sinun täytyy olla jäsen voidaksesi kommentoida

Luo käyttäjätili

Luo käyttäjätili yhteisöömme. Se on helppoa!

Rekisteröi uusi käyttäjätili

Kirjaudu sisään

Vanha käyttäjä? Kirjaudu sisään tästä.

Kirjaudu sisään nyt

×